Як позбутися зубного болю?

Навіть при якісному і хорошому догляді за зубами не завжди вдається уникнути зубного болю. Крім цього дуже часто при зубному болю виникають неприємні наслідки, такі, як труднощі при вживанні їжі й набрякання щоки. У нашій статті ми розповімо Вам, як позбутися від зубного болі.

(Сильну) біль в зубі при карієсі може викликати будь-яке попадання їжі. Найчастіше цей напад відбувається під час їжі. Для зняття больового синдрому необхідно зробити наступне:

  • Припинити вживанні їжі.
  • Почистити зуби й постаратися витягнути з нього залишки їжі. Зробити це можна за допомогою зубочистки.
  • Прийняти будь-яке знеболює засіб, наприклад, аспірин, анальгін і тому подібне. Замість таблеток можна використовувати валокордин. Тільки його потрібно приймати не всередину, а прикладати до ясен тампон, змочений ліками.
  • Дуже добре допомагає полоскання содовим розчином. Вода для розчину повинна бути приблизно 24 градуси. Крім соди в розчин можна додати невелику кількість йоду і солі.

Хвору ділянку можна охолоджувати за допомогою харчового льоду, який потрібно прикласти до зуба. Недоліком цього способу є те, що він рятує від болю не на довгий час.

Якщо під Вашою рукою є йод, намалюйте йодну сітку на стороні щоки, з якої знаходиться хворий зуб. Між хворим зубом і щокою рекомендується покласти шматочок сала. До хворого зуба прикладіть кашку зі стебла черемші або шматок сирого буряка.

Потримайте у хворого зуба невелика кількість горілки, вона продезінфікує порожнину рота і зніме гострий біль.

Від зубного болю можна позбутися і за допомогою зовнішніх методів. Потріть на тертці часник і покладіть його в будь-яку тканину. Все це міцно прив’яжіть до зап’ястя руки, з якої сторони знаходиться хворий зуб. При цьому зап’ясті бажано прикрити ганчіркою, щоб уникнути появи опіку.

Ще один ефективний спосіб позбавлення від зубного болю — натискання пальцем між губами та носом.

Якщо вищеописані способи Вам не допомогли, можна вдатися до процедури полоскання. В аптеці купити пакетовану траву шавлії, заваріть її, дайте настоятися деякий час. Коли відвар охолоне, наберіть його в рот і потримайте на стороні хворого зуба. Так само до зуба можна прикладати вату, змочену в настої.

Стоматология в Києві https://elma.net.ua/

Будьте здорові!