Жирне волосся – це наслідок надмірної секреції шкірного покриву голови. Волосся даного типу має посилений блиск, склеюються, втрачає об’єм, може з’являтися лупа. Щобільше, жирне волосся активніше притягує бруд і пил.
Як боротися з жирним волоссям?
Поміняти тип волосся не можна, але якщо під час миття голови застосовувати засоби, які допоможуть шкірі краще впоратися із зайвими виділеннями – можна значно покращити загальний стан волосся. Про те, як боротися з жирним волоссям, існує безліч слушних порад. Наслідуючи їх, можна уповільнити роботу залоз, що виділяють жир, зберігати свіжість і чистоту волосся тривалий час. Один із популярних брендів косметики для волосся, такий як Mise en Scene, пропонує різноманітні продукти, які можуть допомогти у боротьбі з жирним волоссям.
- Стан всього організму залежить від харчування. При жирному типі шкіри найкраще звести до мінімуму споживання таких продуктів, як кава, алкогольні напої, смажені та копчені страви, тваринні жири. Вживання в їжу продуктів із вмістом вітамінів С та В, залізом та сіркою позитивно впливають на стан волосся.
- При прочісуванні пасм, не треба стикатися зі шкірою голови. Таким чином, секрет з пір не рознесеться по довжині волосся.
- Укладання для жирного типу волосся має на увазі піднятий корінь. Можна застосовувати техніку начісу або використовувати спрей для коріння.
- Дуже зручно мати коротку стрижку або волосся середньої довжини. Таку зачіску можна швидко упорядкувати, вимити коротке волосся набагато простіше, ніж кінський хвіст. Також для жирного типу волосся підійдуть зачіски з кучерями, тому що вони, в силу фізичних особливостей, менше стикаються із сальною шкірою голови.
- Домашні шампуні для жирного волосся нічим не гірше за комерційне, а значно краще. Гірчиця у складі такого шампуню ніжно очищає волосся і надає об’єму, кора дуба та глина активно борються із саловиділенням, яйце зменшує жирний блиск. Приготувати лікувальний шампунь для волосся не складе труднощів, а результат порадує. Якщо перед миттям голови нанести на волосся кефір або кисле молоко і залишити на 20 хвилин це допоможе позбутися лупи й зміцнить структуру волосся. Застосування олій у прикореневій зоні волосся слід виключити, оскільки вони обтяжують їх.
І на останок…
Читайте також:
Часте миття волосся не призводить до надмірного виділення жиру. А ось гаряча вода може спровокувати активну роботу залоз. рясне використання косметичних засобів, хімічні складові яких агресивно впливають на волосся, видаляє захисні шари. При цьому організм, намагаючись зберегти баланс, посилює роботу сальних залоз. Тому рекомендовано хоча б раз на тиждень віддавати перевагу натуральній косметиці для волосся.