Стрічкові конвеєри: надійний помічник для вашого складу

Стрічкові конвеєри є невід’ємною частиною сучасних складів. Вони використовуються для транспортування різних вантажів по території логістичного центру, що значно підвищує його ефективність та продуктивність. Вони мають низку переваг, які роблять їх ідеальним вибором для оптимізації логістичних процесів. У цій статті ми розглянемо особливості та переваги цих транспортерів.

Плюси стрічкових конвеєрів

До переваг можна віднести:

  1. Високу продуктивність обладнання. Вам варто купити стрічковий транспортер в Україні, якщо ви плануєте переміщати до 10 000 одиниць товару за годину. Завдяки цьому можна досягти значного збільшення ефективності складських операцій та знизити тимчасові витрати на транспортування вантажів.
  2. Універсальність використання. Стрічкові конвеєри можуть працювати з різноманітними видами товарів. Їх можна встановлювати на складах будь-яких розмірів — вони добре зарекомендували себе в будь-яких умовах.
  3. Відносно низький рівень шуму та вібрації. Завдяки цьому створюються комфортні умови праці. Стрічкові конвеєри забезпечують безпечне та приємне робоче оточення.
  4. Тривалий термін служби. За умови своєчасного обслуговування вони здатні працювати десятиліттями без збоїв та зламів.
  5. Можливість плавного регулювання швидкості. Це забезпечує гнучкість у налаштуванні продуктивності системи відповідно до конкретних завдань на складі чи виробництві.

Також до переваг можна віднести й модульність даного обладнання. Завдяки цьому ви завжди зможете модернізувати свій транспортер та додати нові гілки, необхідні для переміщення продукції.

KOKIE7AdG1659FRWuII0gQFfG2J4RjbFiWl0Yf5HUqz1LgqXh5HXptWgoFE1xv5qfmt776Jmy26h2T-2LDBsrNfNcneBnltsP-vg2pdRfxtV7xH0v1G2qA29VUwYBEl6jw-jkaUCP1WgJJnlZ8qupG8

Особливості вибору стрічкового транспортера

Перед тим як придбати конвеєрне обладнання, вам варто проконсультуватися з професіоналами. Менеджери компанії Kapelou допоможуть вам підібрати потрібні товари та провести оптимізацію процесів складу таким чином, щоб він став максимально ефективним та продуктивним. При виборі обладнання слід враховувати:

  1. Види вантажів, що зберігаються на складі. Сучасні стрічкові конвеєри здатні транспортувати практично будь-які типи товарів, але все ж таки потрібно розуміти, які у них будуть габарити та маса.
  2. Необхідну довжину ліній та наявність підйомів-спусків. При підборі потрібно обов’язково враховувати розміри вашого складу та особливості зберігання продукції на полицях.
  3. Можливість автоматизації основних логістичних процесів. Конвеєри можна поєднати з іншим обладнанням, наприклад, сортерами, системами машинного зору та ін.

Також слід враховувати інші параметри. Менеджери Kapelou допоможуть вам підібрати обладнання та зробити замовлення найбільш зручним для вас способом. Продукція компанії поєднує у собі передові технології, модульну конструкцію та дотримання високих стандартів якості. Якщо ви прагнете придбати надійні товари для складу, зверніть увагу на обладнання від Kapelou.