Які бувають види натяжних стель?

Натяжні стелі вже понад десятиліття займають перші позиції у рейтингу популярності серед будівельних матеріалів. Це зручне та стильне покриття, яке виконує водночас кілька важливих функцій, від теплоізоляції до освітлення. Наразі промисловість пропонує безліч варіантів дизайнів таких стель — за посиланням https://www.briton.com.ua/ можна побачити чудові варіанти конструкцій від виробника якісного монтажу. Але головний вибір для користувача полягає у визначенні типу такого покриття. Найчастіше вибір пропонується серед матових, глянцевих та сатинових полотен.

Глянцева стеля

Якщо є бажання виділити власний простір, то саме глянцеве покриття є чудовим вибором, оскільки цей варіант, як правило, відіграє головну роль у кімнатах та може стати основним елементом дизайну. Крім «вау-фактора», світловідбиваючі якості глянцевих покриттів можуть зробити невеликі кімнати більшими та світлішими.

Fb4p7ONWKcpnGznroj-0Gtd2UmuLFp6jH6NqDqpQMewNtKW1T6g0fjZ0l_gQ2qEg_SFN5Sqm8mk6svrZvEZYcksE7GIo2xUtzFDvsi6LUE1lNvAGvmbOWahl34sv_-K1VaRWnvqow6MPfIjkgWlMeRQ

Глянцева натяжна стеля ідеально підходить для басейнів, барів, ресторанів, салонів і виставкових залів або будь-яких приміщень, де потрібно справити яскраве враження. Глянцеве покриття також може перетворити кімнати у домі, особливо ті, де бракує світла, у більш комфортні та просторі приміщення. Це не вибір для стриманих помешкань, також не підходять для кімнат, які отримують багато сонячного світла, оскільки можуть створювати відблиски.

Сатинова стеля

Для помешкань, де потрібна фінішна обробка, яка є ніжнішою, ніж глянцева, але все ще матиме прекрасне мерехтіння, тоді оптимальний вибір — сатинова натяжна стеля. Таке покриття має елегантний перламутровий блиск, який також відбиває світло, тому є ідеальним посередником між глянцевими та матовими стелями.

Сатинові натяжні стелі можуть зробити кімнати трохи більшими та світлішими без сильного глянцю. Вони ідеально підходять для домашнього інтер’єру, бо пом’якшують фарби та додають комфорту. Якщо потрібно м’яко відбивати яскраве сонячне світло в кімнаті, не збільшуючи його занадто сильно, то для цього дуже добре підійде саме сатин. З цієї причини він також ідеально підходить, наприклад, для таких приміщень, як оранжереї. Сатинові натяжні полотна створюють гарний баланс між класичним і сучасним стилями декору, тож у випадку поєднання антикваріату з ультрасучасним шиком ця обробка доповнить обидва.

Матова стеля

Матові натяжні полотна створюють класичне, оксамитове покриття. Це тому, що матовий має ефект гладко пофарбованої поверхні та не відбиває світло. Якщо у приміщенні покриття має виглядати як традиційна гіпсова стеля, то це буде справді вдалий вибір.

a2QajMsvUEzknHJQbaIacboQcbhRjknwmN7S1WAgmaMsZ4sJwiUxQ_MnBiX6JYae_gjIVeHr5u94NfyhqvaMkmTejGh8ij0KfeKvmXcA2oXC4M5FuITXu0C3JPX0uz7LVT59XdkDE-uvIgLCWvjey0I

Матові натяжні стелі створюють у просторі відчуття поза часу. Вони пов’язані з тонкощами, тому ідеально підходять для більш консервативних версій дизайну — класичного, модерну тощо. Вони також чудово доповнюють ретро або вінтажний декор у самому домі. Матове покриття також може зробити великі кімнати затишнішими, особливо якщо колір стельової конструкції буде тепліших відтінків. Однак вони не завжди підходять для невеликих темних приміщень, де бракує природного світла — вони можуть надати такому помешканню досить похмурого вигляду.