П’ять міфів щодо натяжних стель: упередження і реальність

Натяжні стелі є далеко не новим способом оформлення інтер’єрів. Так, компанія в Києві «Чесні стелі» уже понад 10 років працює у своїй сфері, якісно оздоблюючи натяжними полотнами стелі у житлових та комерційних приміщеннях. Однак і досі в багатьох людей виникає недовіра до застосування таких конструкцій. Причини криються у недостатній кількості знань про особливості полотен та підхід до їх установки, а також негативному досвіді – власному або знайомих. Адже, на жаль, далеко не завжди фірми добросовісно ставляться до своїх завдань, надаючи низькоякісний матеріал та порушуючи технологію робіт. Через імовірність таких випадків не хочеться ризикувати, й власники приміщень вирішують надати перевагу більш традиційному оформленню стелі – фарбуванню або обклеюванню шпалерами.

Щоб пересвідчитися, що натяжна стеля у домі або квартирі не підведе, й дізнатися, як уникнути неприємних ситуацій, варто ознайомитися із міфами про такі покриття та інформацією, яка їх розвінчує. Таким чином, прийняти правильне рішення буде простіше.

Які оманливі твердження про натяжні стелі найпоширеніші?

PpDoheM55ilpuZOTXvgUjlotzQWC-HmZ8siVeVXhV1esDmTpKTUpV_q7lSIjqcco5uzsgjc8N1yHwxVYX9ONNyXgxyHGHLwkhC7ndgfjj8FPNsdjst8lepEVHW4X24-Q4GPj-1VMWzxTkLAXtgswLQI

Серед популярних міфів можна виділити такі:

  • Шкода для здоров’я. Якісні полотна цілковито безпечні для людей та домашніх улюбленців. Щоб пересвідчитися у відповідності всім стандартам, потрібно ознайомитися із документацією на матеріали – вони обов’язково мають бути сертифікованими.
  • Значна вартість. Насправді замовити натяжні стелі зазвичай виходить вигідніше, аніж пофарбувати поверхню. Так, хоча ґрунтовка й фарба коштують недорого, покриття з часом потребуватиме оновлення. Крім цього, монтаж натяжної конструкції не потребує складної підготовки перекриття, попереднього його вирівнювання, затирання швів й т.д. – достатньо лише прибрати залишки старої фарби або тинькування, якщо вони почали осипатися.
  • Недовговічність. Правильно встановлені конструкції із високоякісних матеріалів прослужать як мінімум 10 років. Головне – дотримуватись правил експлуатації: не допускати контакту з гострими предметами й відкритим вогнем, не встановлювати у неопалюваних приміщеннях – низькі температури згубно впливають на цілісність покриття.
  • Відбирання значної частини простору зверху. Натяжна стеля встановлюється дещо нижче перекриття. Проте одноярусна конструкція «забере» лише 2 – 3 см, що не критично, навіть коли приміщення невисоке. А, обравши глянцеве полотно, можна візуально додати об’єму. Складні багатоярусні модифікації потребують більше простору для монтажу – їм надають перевагу власники високих і просторих помешкань.
  • Непридатність для оздоблення ванної кімнати та кухні. ПВХ плівка не схильна до появи грибка та плісняви, легко миється, стійка до пару та типових для цих приміщень температурних перепадів. Крім цього, забезпечується додатковий захист від затоплень зверху – міцна плівка витримує до 100 л води на квадратний метр. При цьому полотно не буде безнадійно зіпсоване – у разі «потопу» слід викликати команду спеціалістів, яка зіллє рідину та заново змонтує плівку у каркас.

Аби всі очікування від натяжного покриття на стелі відповідали дійсності, слід замовляти виготовлення та монтаж у професіоналів з досвідом. Надійні компанії завжди нададуть правдиву інформацію про безпечність полотен замовникам, а також офіційну гарантію на матеріали та монтажні роботи.