Як вибрати газель для перевезення

Саме «Газель» лідирують в автоперевезеннях серед малотоннажного транспорту. У порівнянні з іншими машинами цей варіант має найбільшу універсальність. Але у «Газелі» є багато модифікацій – вибрати не так вже й просто.

Газель з тентом: найпопулярніша

Газель Тентована — найпопулярніший варіант для перевезення малогабаритних вантажів. За один рейс можна повністю перевезти однокімнатну квартиру. Підходить для середньої кількості речей, витримує до 1,5 тонн. Дуже зручно, що процес навантаження може відбуватися з будь-якої сторони транспорту – знімається тент.

Класика: фургон

Ще одна модель, яка здатна посперечатися з тентованою «Газеллю» щодо популярності. Завдяки фургону обсягом 9 кв. м речі надійно захищені від негоди. Така «Газель» має жорсткі стінки, тому транспорт добре підходить для перевезення побутової техніки. Вантажопідйомність до 1 тонни. Цей варіант є хорошим для невеликого квартирного або офісного переїзду так і вивезення будівельного сміття.

Бортова модель: для спеціального навантаження

Не завжди вантаж потребує «Газелі» з тентом. Трапляється, що навантаження відбувається завдяки спеціальному навантажувачу або автокрану. Тоді використовують бортову модель. Це транспорт для перевезення вантажів високих вантажів та великих габаритів. У тентоване авто вони просто не вміщуються. Бортові моделі часто використовують для перевезення будматеріалів, сільськогосподарських вантажів у мішках.

Подовжена «Газель»

У сімействі «Газелів» є і подовжений транспорт. Він підходить для перевезення труб та дощок, у яких довжина досягає 6 м. Хоча товар нестандартний, доставка вантажу виявляється недорогою. Максимальна вантажопідйомність модифікації – до 1,5 тонн.

Модель із холодильною установкою

Іноді під час перевезення потрібно підтримувати певну температуру в салоні. Для цього існує варіант із фургоном, де «вшита» холодильна установка. У такий спосіб перевозять продукти навіть на великі відстані. До допомоги чотириколісного помічника звертаються кафе, ресторани, супермаркети. Відрізняється тип охолодження та обсяг. Енергія на рефрижератор надходить від дизельного двигуна. До такої «Газелі» транспортують м’ясо, заморожену рибу, квіти, фрукти.

Для тендітного вантажу: «Газель»-піраміда

Це рідкісна варіація Газелі – усередині кузова є особлива стійка у вигляді піраміди. Таким чином, цінний вантаж дбайливо транспортують. Ця модель підходить для перевезення крихких виробів, що легко б’ються. В «Газелі» можна перевезти посуд, дзеркала, вікна, великі листи скла. Будь-які пошкодження у процесі транспортування виключені. Вантажопідйомність – 1,5 тонн.

«Фермерське» авто

Якщо потрібно перевезти не тільки речі, а й людей, то є ідеальний варіант для перевезення. У таку «Газель» можуть поміститися до 5 осіб. Пасажирські сидіння відокремлені від кузова за допомогою спеціальної перегородки. У цій «Газелі» людям комфортно навіть за тривалого переїзду.