Квартирний перееїзд за всіма правилами

Кожному з нас хоч раз у житті доводилося переїжджати. Масштаби перевезення у кожного свої. Одні збирали кілька сумок та з’їжджали на орендовану квартиру, інші – перевозили роками нажите майно. Неважливо, скільки у вас речей та меблів. Важливо, щоби організацією квартирного переїзду займалися професіонали. На сайті https://www.gruzchiki-kiev.net/kvartirnij-pereyizd-kyiv/ ви зможете замовити послуги квартирного переїзду у Києві.

Як відбувається квартирний переїзд в Києві

Перевезти меблі та особисті речі ви завжди зможете самостійно. Але всі турботи з перевезенням ляжуть на ваші плечі. Це пошук транспорту, пакування. До додатку вам доведеться самостійно носити та вантажити меблі, включаючи габаритні шафи, холодильник, тренажери.

При замовленні квартирного переїзду ви отримаєте:

  • Обладнаний транспорт. Спеціальні меблеві фургони із чистим кузовом.
  • Послуги професійних вантажників. Вони носять меблі на ременях і важкі предмети для них не проблема.
  • Пакувальний матеріал. Коробки, плівка, скотч.

Працівники компанії «Вантажники Київ» буквально за пару годин перевезуть вас із квартири на квартиру. При цьому вартість такої послуги доступна для кожного клієнта. В середньому, це від 1000 до 1500 гривень. Сюди входить машина, працівники та упаковка.

Що потрібно знати під час оформлення заявки

Для початку вам потрібно зателефонувати на фірму та озвучити завдання. Коротко поясніть, який обсяг речей переїжджає, звідки й куди. Досвідчений менеджер підбере вам машину потрібних габаритів та зробить попередній розрахунок перевезення.

Від вас потрібно:

  1. Визначитися з датою та часом.
  2. Вказати на ускладнюючі моменти: незручне паркування, відсутність ліфта, виїзд за Київ тощо.
  3. Визначитись чи потрібне складання та розбирання меблів.

На сайті Вантажники Київ з вас не візьмуть доплати за розбирання меблів. Ця функція включена до тарифу. Ви просто платите за фактично відпрацьований час вантажників та авто.Пакувальний матеріал завжди оплачується додатково. Його кількість вважатимуть наприкінці переїзду. Для зручності оплати послуг вантажників можна готівкою або на картку.

Замовити переїзд можна будь-якого дня тижня, навіть на свята. Квартирний переїзд у Києві за правильного його планування цілком реально провести за кілька годин. На практиці вантажників можна викликати заздалегідь, щоб вони підготували меблі та запакували речі. Так ви заощадите на часі очікування вантажівки і не заплатите зайвого.