Петлі на ворота напівпричепа

У темі перевезення вантажу немає дрібниць. Це і дотримання необхідних вимог, і контакт із замовником і, звичайно, справність транспортного засобу. Одним із важливих елементів напівпричепів є петлі на ворота напівпричепа. Вони безпосередньо впливають на безпеку перевезення та у свою чергу забезпечують упорядкованість вантажно-розвантажувальних робіт. Герметично зачинені ворота стають запорукою ефективної експлуатації вантажної авто техніки та надійної доставки самого вантажу.

Як забезпечити належну герметичність? Насамперед – вибором якісних запчастин. Для цього Ви можете звернутися до послуг компанії «Комтранс Україна». Пропонується варіант міцного кріплення – це петлі із нержавіючої сталі. Кого цікавить бюджетний варіант – дешевші деталі, то це петлі з оцинкованої сталі, виготовлені методом холодного штампування. Імовірність корозійних та окислювальних процесів у такому матеріалі цілком ймовірна, тому термін експлуатації подібної фурнітури обмежений. Розглядається і середній варіант – алюмінієві петлі. Вони не «дотягують» до міцності таких самих вузлів з нержавіючої сталі, але при цьому іржі – корозії на них не буде.

Якщо ворота на напівпричепі важкі, то найкращою буде посилена петля причепа. Вона відрізняється наявністю у ній додаткових ребер жорсткості. У комплектацію деяких моделей входять поліуретанові вставки, які запобігають тертю. При кріпленні петель на вантажні причепи треба враховувати їхню свободу посадки. Вони не повинні ні в що впиратися.

Петлі на ворота напівпричепа – це окрема категорія товару, пропонуються також інші його види. Сходи для вантажівок – одні з них. Так як процес навантаження та розвантаження – неминуча складова загального процесу перевезення вантажу, то і він має бути максимально зручним. Людина може за допомогою розкладної конструкції піднятися до рівня кузова вантажного автомобіля.

Сходи складаються з окремих елементів. Сходів може бути як одна, так і кілька. Але що незмінно для всіх трансформерів – то це їх надійність. Використовуваний для виготовлення сходів міцний метал має високі експлуатаційні характеристики. Йдеться про нержавіючі метали, алюміній та вуглецеву сталь, що має антикорозійне покриття. Зовнішні несприятливі чинники мало діють на виріб. Ступінь їх впливу чи не впливу залежить від якості використовуваного матеріалу і бренда-виробника.

Конструктивні особливості – це мобільність, зручність експлуатації та безпека. Основа сходів міцна та стійка. Наскільки фургон високий чи низький впливає на вибір кількості сходових сходів. Спеціальне антиковзне покриття є на кожній з них. Усі елементи надійно закріплені.

«Комтранс Україна» пропонує мобільні надійні конструкції різних розмірів. Якщо вантажний автомобіль малогабаритний, то для нього підійде найпростіший варіант у вигляді висувних сходів-трансформерів, що мають один сегмент. Усі сходи для вантажівок повинні бути єдині в одному – своїй якості. Це основний та найважливіший критерій вибору товару.