Велика Британія побачила картини які писали Українці під звуки сирен

Всесвітній проект з розвитку талантів Golden Time Talent провів вже третій захід у підтримку України, в рамках якого пройшла виставка українських митців та концерт від талановитих вокалістів.

16 жовтня 2022 року була проведена 3 масштабна виставка українських художників від всесвітньої платформи розвитку талантів Golden Time Talent у самому центрі Лондона, 211 Balham High Road SW17 7BQ .

Організатор проекту та заходів у підтримку України Інеса Біла більше 8 років займається допомогою у розвитку та популяризації талановитих митців у всіх сферах мистецтва.

Завдяки плідній роботі та діяльності Інеси Білої у якості організатора та президента конкурсу за 4 роки роботи Golden Time Talent було проведено 40 міжнародних конкурсів, 2 з яких пройшли в Лондоні, Великобританія. Долучено до співробітництва та участі 43 країни світу та більше ніж 10000 учасників отримали можливість заявити про себе на міжнародному рівні.

«В цей тяжкий для України час справжні патріоти продовжують писати картини, надихати українськими піснями та підтримувати культуру незалежної вільної України. Під звуки сирен та вибухів, зі сльозами на очах від новин, вони продовжують творити. Бо хочуть своїй рідній Україні подарувати мир, свободу і підтримати Незалежність. Так, це важко, але надзвичайно потрібно» — вважає Інеса Біла.

Саме зараз, під час війни, організатори проекту не змогли стояти осторонь і тому були організовані вже 3 виставки у Лондоні в підтримку України.

У рамках відкриття виставки виступили талановиті виконавці, що через війну змушені були покинути батьківщину, а саме:

•  Орина Низовець — переможниця та лауреат українських і міжнародних конкурсів та фестивалів.
•  Олександр Балабанов — український артист та мультиінструменталіст. Представник України на Дитячому Євробаченні у 2020 році.
•  Аліна Валуйська — українська артистка, співачка. Переможниця багатьох фестивалів та конкурсів.
•  Ека — українська співачка і музикант, грає на старовинному національному інструменті та одному із символів ідентичності українською нації  — Бандурі.
•  Софія Біла – молода співачка, переможниця та лауреат українських і міжнародних конкурсів, ведуча телебачення.

Прагнення показати світу красу і велич рідного краю та унікальна можливість заявити про себе і показати свої емоції та переживання щодо ситуації в Україні, дали натхнення для туру містами Британії.  Організатори  дуже хочуть, щоб такі заходи принесли якомога більше користі українцям, саме тому  частина коштів, виручених з продажу картин, піде на підтримку свободи і незалежності європейської держави – України.

Серед учасників виставки багато молодих художників, які тільки починають свій шлях, але є вже й досить відомі митці, що радо підтримали ініціативу  GOLDEN TIME TALENT.   У виставці приймають участь роботи 42 українців, а саме:

Андре Чіліні
Анна Мартиновська
Дар’я Батура
Дар’я Мартинова
Гаценко Артем
Валерій Горобець
Ірина Богданова
ІРИНА ОЛІЙНИК
Катерина Крівчач
Катерина Макарова
Кристина Виногородська
Лариса Бубела
Лілія Калужина
Людмила Артемова
Надія Олещук
Наталія Жижко
Ніна Литвин
Оксана Трофимчук
Олександра Попова
Олена Санькова
Олена Терещенко
Олеся Ляшова
ОЛЬГА Матвіюк
Софія Коба
Стелла Бобрiшова
Світлана Дьяченко
Світлана Онаць
Світлана Назаренко
Телешко Олена
Везєлєва Тетяна
Вікторія Бобрик
Віра Загородня
Володимир Ребров
Юлія Струк
Юлія Чорнокоза
Юлія Коломоєць
Лілія Максименко
Катерина Гнунян
Костенко Снежана
Юлія Раду
Тетяна Карнаух
Марина Тристан

Організатори проекту дуже дякують за сприяння та допомогу всій українській діаспорі Лондону та  White Eagle Appeal   за  надання чудового місця для проведення виставки та концерту.

Раніше, 25 вересня та 6 жовтня 2022 року,  виставки українських художників від Golden Time Talent відбулися у самому центрі Лондона, Holland Park Avenue.  Організатори висловлюють велику подяку за підтримку Спілці Української Молоді Великої Британії, Лондонський відділ (СУБ Лондон).
Благодійні виставки-продажі проходитимуть у різних містах Великої Британії. Частина виручених коштів буде спрямована на підтримку  людей, які постраждали від російської агресії проти України.

Хочеться завершити словами великого письменника, Тараса Шевченка:
«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»
І ми віримо, що здолаємо. Ми стоїмо і боремося разом!
Слава Україні!