Субвенції з держбюджету — норми і процедури не узгоджені. Бачимо нечіткі вимоги щодо використання коштів — Ігор Молоток

«Під час засідання підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету який відбувся 17 січня, було заслухано доповідь Рахункової палати про ефективність субвенції з держбюджету 2020 року, що передається місцевим бюджетам на проведення заходів, адресованих на розвиток системи охорони здоров’я в селах і на забезпечення якісної, сучасної і доступного загальної середньої освіти в рамках проекту «Нова українська школа».

Пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook нардеп Ігор Молоток

«Присутній масив істотних зауважень, щодо неузгодженості певних процедур і норм, а також нечітких вимог щодо використання коштів, низького темпу і слабку ефективність використання коштів і т. Д.

Безсумнівно, таку ситуацію необхідно міняти і передумовою цього має бути конструктивна плідна співпраця народних депутатів з Кабінетом міністрів, Мінфіном, профільними міністерствами та розпорядниками цих коштів.

Ми зобов’язані створити «дорожню карту» скоординованих дій, щоб в 2020-му році кожна копійка бюджетних грошей використовувалася вчасно і за прямим призначенням.

І це не тільки вимога часу, а й персональна відповідальність кожного.» — пише народний депутат

«Також, на засіданні підкомітету з питань видатків державного бюджету разом з представниками Мінфіну, Офісу Президента, Рахункової палати підготували до другого читання законопроект про Фонд розвитку підприємництва (№ 2589). Засідання відбулося 13 січня.

Це Закон, шо адресовано на всебічну підтримку малого бізнесу був прийнятий Парламентом.

Зокрема, передбачається збільшити фінансування спеціального фонду державного бюджету і додаткові кошти, поки мова йде про 2 млрд. грн., Переадресувати на фінансування нової бюджетної програми, яка сприяє створенню нових робочих місць, компаній і розширенню малого бізнесу.» — відмічає Ігор Молоток.