Що таке дошка бізіборд?

Дуже часто дитину приваблюють предмети повсякденного використання, такі як вимикачі, ключі. Те, що діти шукають, — це насправді дослідження реального середовища. Вони хочуть активно пізнавати навколишній світ і взаємодіяти з тими самими елементами, якими щодня користуються дорослі. Саме завдяки цим спостереженням була розроблена іграшка, яку можна запропонувати дитині, щоб розважити її та допомогти з розвитком. Мова йде про бізіборди. Зараз вони користуються надзвичайно великим попитом, завдяки чому їх популярність збільшується з кожним днем.

Особливості бізіборду

Бізіборд, дошка або інтерактивна панель – це гра, що складається зі звичайних предметів, які допомагають стимулювати розвиток дітей. Це надає малюкам, особливо у віці від 6 місяців до 5 років, можливість безпечно та весело випробовувати заняття, які їх цікавлять.

Така дошка не є новим винаходом. Насправді вона з’явилася на початку 1990-х років завдяки дослідженням, проведеним Марією Монтессорі. Саме вона створила ігри на основі своєї теорії розвитку дитини, її інтересів і діяльності. Проте в останні роки бізідошка стає трендом серед батьків, які заново відкрили її для себе, а також можливості дошки у стимулюванні дитячої творчості та розвитку інтелекту.

Купити бізіборд в Україні неважко. Достатньо звернутися до спеціалізованого магазину з дитячими товарами.

Дошка зазвичай виготовляється з екологічного чистого матеріалу – дерева. До фанери надійно закріплено ряд предметів, знайти які можна в кожному будинку, це:

  • петлі;
  • магніти;
  • перемикачі;
  • шестерні;
  • клавіші;
  • труби та інше.

Наповнення дошки може бути надзвичайно різним. В деяких варіантах можна самостійно змінювати наповнення, доповнювати та переставляти предмети. Таким чином, нескладно організувати цікаву та, в першу чергу, корисну гру для дитини, від якої у захваті буде кожен.

Переваги бізіборду

Бізіборд купити в Україні можна по доступній ціні. Окрім широкого розголосу про оригінальність, така іграшка має масу переваг. Перша причина покупки полягає в освітньому процесі, адже діти в перші роки життя потребують впливу різних типів сенсорних стимулів для розвитку п’яти почуттів і дрібної моторики. Доторкнутися, переставити, відчути, побачити – все це спонтанні дії для дітей, які вони здійснюють природним чином протягом дня. Але за допомогою бізідошки всі основні дії ваша дитина зможе виконувати безпечно та без ризиків травмування. Саме тому багато батьків, особливо в перші роки життя малюка, віддають перевагу корисним і цікавим іграшкам.