Що варто знати про трюкові самокати?

Самокати для виконання  трюків зовсім недавно вийшли на український ринок та дуже швидко стали популярними серед людей різного віку. Такий вуличний транспорт відрізняється від стандартного самоката не лише конструкцію, але й можливістю робити різні стрибки та маневри. Тому перш ніж купити трюкові самокати варто більш детально розглянути його цікаві особливості.

Трюковий самокат та його відмінності від класичного

До головних факторів які надають відмінності трюковим самокатам відносять наступне:

  • У керма такого виду вуличного транспорту функції складання та підіймання немає. Тому дитина зможе кататися на ньому декілька років, а коли зріст її збільшиться їй буде вже не комфортно. При цьому купляти модель самоката з більшою висотою не треба, бо це може в цілому вплинути на виконання стрибків.
  • Наявність підшипників надійної якості та високого класу на самокатах для трюків, дозволяють розвивати неймовірну швидкість. Через те, що виконання різних маневрів розуміє під собою контакт з твердою поверхнею, варто проводити регулярне обслуговування вуличного транспорту.
  • Кількість комплектуючих деталей набагато менше, саме ця особливість забезпечує йому максимальну міцність.
  • Завдяки тому, що колеса є невеликими, вони надають можливість маневрувати та виробляти навіть самі екстремальні трюки.
  • Грипси на кермі виготовляються із неслизьких матеріалів, тому при виконанні трюків рейдер не втратить керма.
  • Дека у такого виду самоката виготовляється із легких матеріалів.

Щодо дизайну то в інтернет-магазинах можна знайти велику кількість різноманітних кольорових та більш класичних варіантів. Вага такого вуличного транспорту становить до 5 кг, важчі моделі є більш надійними, вони легші надають самокату маневреності.

Чи можна купити трюковий самокат дитині?

У використанні таких самокатів існують вікові обмеження. Більшість моделей розраховані на дітей зріст яких є більше 140 см, оскільки регулювати висоту в такому транспорті не є можливим. Тому таким екстремальним вуличним транспортом не можна користуватись дітям, котрим немає ще семи років.

Діти дошкільного віку мають не зміцнілий організм та погано тримають рівновагу. Тому виконувати трюки та стрибки маленькій дитині буде важко. Купляти таку модель самоката можна дорослій дитині, котра вміє контролювати стійкість та розуміє, що виконання трюків може супроводжуватись травмами.

Якщо ваша дитина дуже полюбляє трюки на самокаті, тоді батькам варто обрати якісний транспорт та підтримати бажання власної малечі. Бо, це захоплення змажте виховати сміливість та наполегливість.

На що звернути увагу при виборі трюкового самоката для новачка?

Купувати найдорожчий самокат одразу не варто. Як правило, для тих, хто лише починає робити перші кроки рейдера, достатньо буде бюджетного екстрим самоката. Завдяки йому можна буде поекспериментувати зі стилем катання та наробити помилок.

Якщо ви швидко прогресуєте, то варто подивитись моделі із алюмінієвим фрезованим корпусом, такий самокат зможе добре витримувати навантаження при приземленні. Практично в усіх моделях можна з легкістю знайти заміну деталі якщо вона зламається. Купити трюковий транспорт найвигідніше в зборці (компліт), аніж збирати самому(кастом).

Candy Boards трюковий самокат

Де краще за все купити трюковий самокат?

В інтернет-магазині CandyBoards вы можете обрати та купити трюковий самокат й аксесуари до нього. На нашому сайті зібрані найкращі моделі вуличних екстрим самокатів від відомих брендів за доступною ціною. У каталозі магазину біля кожної карточки товару ви знайдете характеристики, фото та вартість до кожної моделі трюкового самоката.

Оформити замовлення можна на сайті. У випадку виникнення питань, ви можете звернутися до наших менеджерів. Вони з радістю нададуть вам консультацію.  Доставка відбувається по території України.