Правила вибору кондиціонера для будинку в Києві з максимальною енергоефективністю

Існуючі на ринку збуту кондиціонери в Києві: https://kkplus.shop/kondicionery/ представлені у вигляді інноваційних технологічних моделей на будь-який смак, колір і гаманець. Кліматична техніка за своїм визначенням належить до категорії приладів, які відповідають за вентилювання, зволоження або осушення повітря, його нагрівання або охолодження, а також за чистоту і знезараження. Встановивши кондиціонер у будинку, можна точно налаштувати температуру повітря і підтримувати її цілодобово.

Стаціонарний блок

Спліт-системи є найбільш актуальними на ринку, зважаючи на їхню ефективність і продуктивність, а також на легкість монтажу і простоту управління. Вуличний блок кріпиться на зовнішній частині стіни, інтер’єрний — всередині кімнати. З’єднання двох модулів виконується шляхом прокладання фреономагістралі та підключення живлення, з обов’язковим відведенням дренажу для зливу конденсату. Такий кондиціонер забезпечується виробником безліччю функцій: самоочищенням, самодіагностикою, можливістю всесезонної роботи, набором автоматичних режимів роботи зі зменшеною вібрацією і мінімальним енергоспоживанням.

Інвертор чи стандарт?

Інверторна модель вигідніша і зручніша для користувача. У систему встановлено компресор з плавним регулюванням швидкості обертання вентилятора і двигуна, що дає змогу виконувати плавний теплий пуск, унеможливлюючи потрапляння холодного потоку всередину кімнати.

Стандартний працює згідно з принципом ВКЛ/ВИКЛ, вирізняється більшою витратою електрики, різким пуском, мінімальними налаштуваннями.

Правила вибору

Для того, щоб правильно підібрати потрібну потужність кондиціонера, потрібно знати площу простору, з’ясувати його характеристики: кількість сонячних сторін, розміри вікон, наявність холодильної техніки, телевізорів тощо.

Звертається увага також на рівень шуму, що виділяється. Це досить важливий параметр, особливо якщо установка буде працювати у квартирі або приватному будинку. Спліт-система в даному показнику буде найменш гучною. Максимальний дБ зазвичай вказується в інструкції до приладу.

Управління також може бути різним. Смарт-техніка логічніша, зрозуміліша, насичена всілякими можливостями, які оцінять любителі інновацій і нововведень. За рахунок безлічі опцій можна більш точно підлаштувати установку під бажаний мікроклімат.

Обираючи примітивніші прилади, варто оцінити відсутність перерахованих плюсів сучасної моделі.

Комплектація кондиціонерів відрізняється залежно від виробника. Тому перед придбанням варто розглянути кожен пункт, який бажає донести виробник своєму клієнту.