Михайло Хорошевський – людина, яка досягла усього в житті своєю працею та наполегливістю

Вже скоро українці постануть перед вибором. Нам треба бути віддати свій голос за того, хто наступні п’ять років буде представляти нас у місцевій владі. Хто буде відповідальний за наш комфорт та безпеку. До кого ми будемо приходити зі своїми проблемами та хто їх буде вирішувати.

Як зробити цей вибір, щоб це було потім за нього соромно?

Є чоловік, який досяг усього в житті сам. За плечима якого більше 27 років чесної праці. Який вже більше 10 років відповідальний за роботу потужного комунального підприємства, де працює директором, хоча розпочав свій трудовий шлях звичайним робітником. Цього чоловіка звати Михайло Хорошевський.

З’явився на світ у 1976 році. Батько – художник, мати працювала економістом. Ще зі шкільної парти був відповідальним, активним та ніколи не мав звички сидіти на місці. Займався спортом, прагнув здобути вищу освіту.

У 1998 році отримав диплом у Східноукраїнському державному університеті, але вже працював на той момент у вугільній промисловості. Після закінчення першої освіти, пішов на роботу до державного підприємства «Луганськвуглебудреструктурізація», де пройшов шлях від гірника до комерційного директора.

Оскільки того потребували посадові обов’язки, отримав другу вищу освіту у Донбаському гірничо-металургійному інституті.

З 2009 року почав очолювати комунальне підприємство «Київекспертиза».

Наразі Хорошевський є батьком двох дітей – доньки та сина. Донька Поліна професійно займається вокалом, приймає участь у пісенних конкурсах та вивчає корейську мову. Син Михайло ходить у дитячий садок. Любить малювати.

«Хочу, щоб мої діти та діти кожного з нас були щасливими та мали все необхідне. Я вчу своїх дітей відповідальності та небайдужості, бо сам вважаю: той, хто має знання, досвід і можливість принести користь для суспільства – не має права стояти осторонь», – так вважає, так думає і так живе Михайло Хорошевський.

Михайло Хорошевський – щлях від гірника до керівника потужного комунального підприємства