Левицький Роман пластичний хірург — відгуки про блефаропластику + відео

Коротко про пластику повік:

  • Хірургія вік, або блефаропластика, спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду верхніх повік, нижніх повік або того й іншого.
  • Блефаропластика не може підняти обвислі брови, позбутися від гусячих лапок або темних кіл.
  • Конкретні ризики операції включають неправильне положення повік, кровотеча за оком і постійну сліпоту.
  • Поговоріть зі своїм хірургом про ризики та переваги блефаропластики, а також про те, яких результатів ви можете очікувати.

Володимир (Золочів)
Я, Кушнір Володимир Іванович, робив операцію 17.07.2020 верхню блефаропластику верхніх вік. Операція пройшла успішно. Я як пацієнт дуже задоволений обслуговуванням персоналу. Також дуже велика вдячність лікарю за його професіоналізм. До операції дуже боліла голова і давало на очі, не було чіткого зору. Дякую Вам, Романе Мироновичу, за Ваші золоті руки, що ви мене витерпіли. За ваше терпіння

Анастасия (Киев)
Левицкий Роман Миронович проводил мне верхнюю блефаропластику 26.06.2019!Что я вам скажу,это супер-хирург!!!Очень аккуратный и позитивный подход,настолько было комфортно на операции.я долго решалась на неё и благодарна сама себе что выбрала этого врача и его команду!!!!Спасибо огромное Роману Мироновичу,Наталье,М аргарите.Не было боли не при анестезии (местная),не при операции.так что если вы давно хотите и боитесь,скажу вам нечего боятся!!!

Анна (Киев)
Мое решение в выборе пластического хирурга было оооочень взвешенным! Я перечитывала много комментариев и отзывов. Но все решила личная консультация. Левицкий Роман Миронович — не просто отличный хирург, это человек, который очень тонко уловил мой запрос. А если хирург так тонко чувствует своего пациента, то ему можно доверить свое самое ценное — свою красоту, лицо, здоровье.
Итак, шестого августа мне были сделаны: нижняя блефаропластика с заполнением носослезной борозды, удаление комков Биша, липосакция подбородка, моделирование овала лица, выделение угла молодости. Этим комплексом процедур я осталась довольна на все 100! Швы с глаз были сняты на 5-й день, внутренний шов Биша на 10-й, синяки сошли на 15 день, отечность ушла через 5 дней. Как итог — на работу я смогла выйти на 6-й день! Отличный показатель при таком вмешательстве, не правда ли? Спасибо Роману Мироновичу очень довольна.

Владислав (Івано-Франківськ)
Можу дати найвищу оцінку вмінням лікаря Романа Левицького, який виконував мені блефаропластику близько року назад.
Після операції залишився тонесенький шовчик, як нитка. Це для мене результат і я вже мовчу про загальний вигляд торсу зараз.
Я позбувся обвислої шкіри на животі і це для мене перемога. Дякую лікарю, його виваженості, його вмінню знаходити підхід. Тут безумовно 6 з 5-ти. Рекомендую і за потреби можу зустрітись і розповісти як все проходило.