Які методи діагностики та аналізи можуть знадобитися при зверненні до хірурга

Дитячий хірург у Києві може спрямувати маленького пацієнта на діагностику. Вона може знадобитися для подальшого проведення втручання та здійснюється з метою виявлення всіх показань та протипоказань. Також діагностика проводиться з метою контролю за ефективністю лікування. Найчастіше проводиться комплексне обстеження. Воно включає здачу відразу кількох аналізів та проходження низки досліджень. Додатково може бути потрібна консультація вузьких фахівців, таких як ендокринолог, кардіолог.

Що лікує дитячий хірург?

До галузі професійних інтересів фахівців входить цілий перелік захворювань. Вони поділяються на такі групи:

 • патології опорно-рухового апарату (вроджені або набуті);
 • грижі (пахвинні, пупкові);
 • паразитарні інвазії;
 • аномалії дихальної системи;
 • патології шлунково-кишкового тракту;
 • ушкодження структур печінки та її проток;
 • патології статевих органів;
 • захворювання сечовидільної системи;
 • доброякісні утворення.

Найчастішими проблемами, з якими звертаються до дитячих хірургів, є: абсцеси, гнійні процеси, сторонні тіла в горлі, стравоході, травми (вивихи, розтягування, переломи), затискання гриж, гострий апендицит, кровотечі, рани (колоті, різані та інші). Лікар може приєднати до роботи інших фахівців. Якщо це можливо, лікування проводиться терапевтичними методами. Оперативні втручання призначаються у разі нагальної потреби.

Таким чином, дитячий хірург відіграє ключову роль у лікуванні дітей з різноманітними медичними проблемами, які вимагають хірургічного втручання.

Переваги звернення до дитячого хірурга у медичному центрі “Дитина”

 1. Звернувшись до медцентру ви отримаєте пораду та поміч досвідчених спеціалістів, адже наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію.
 2. Сучасна та швидка діагностика дозволяє пройти усі обстеження протягом одного дня.
 3. Сучасна апаратура та обладнання дозволяє отримати точні та об’єктивні результати.
 4. Можливість консервативного та оперативного лікування.
 5. Уважне ставлення до маленьких пацієнтів. Наші фахівці знають, як заспокоїти дитину та налаштувати її на ефективне лікування.
 6. Дитячі хірурги працюють у команді з іншими медичними фахівцями, такими як анестезіологи, медсестри та інші лікарі, для забезпечення високоякісної та координованої медичної допомоги.

Тому батьки можуть бути абсолютно спокійні за стан та здоров’я своєї дитини, адже всі умові в медичному центрі “Дитина” спрямовані на швидке та якісне одужання кожного маленького пацієнта.