ТОП 3 пластичних хірургів України

Як знайти хорошого пластичного хірурга?

ТОП 3 пластичних хірургів України

Як ми можемо бути впевнені, що обрана клініка та пластичний хірург професійно виконає свою роботу?

Рекомендації клінік естетичної медицини

Варто погортати Інтернет та перевірити відгуки про клініки, що пропонують різні види лікування. Наступний крок – вивчити думки на інтернет-форумах та зв’язатися з людьми, які вже пройшли процедуру. Ми також можемо дізнатися про подробиці процедури, зв’язавшись з обраною клінікою. Багато офісів пропонують безкоштовні зустрічі зі спеціалістом, де можна дізнатися докладну інформацію про процедуру. Під час першого візиту пластичний хірург інформує про наслідки операції та можливі ускладнення, які можуть виникнути після неї. Перевіреним джерелом інформації часто є люди з близького оточення, наприклад, сім’я, друзі або колеги. Навіть якщо вони не користувалися послугами пластичного хірурга, вони можуть знати когось, хто переніс операцію. Це дозволяє отримати достовірну інформацію із перших рук. Адреса клініки також є важливим фактором,оскільки на першу інформаційну зустріч легше потрапити, якщо медичний заклад знаходиться недалеко від місця, де ви живете. Щоб знайти його, просто введіть приклад фрази у пошуковій системі: пластичний хірург Київ. Завдяки цьому у результатах пошуку ми знайдемо адреси клінік у нашому районі. При перегляді сайту варто перевірити освіту лікарів, які виконують пластичні операції, та їх професійний досвід.

Для Вас ми підготували ТОП 3 пластичних хірургів України з огляду на їх досвід та професіоналізм

Роман Левицький

Левицький Роман Миронович  – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

Денис Юрченко

Засновник Клубу пластичних хірургів України, експерт зі збільшення грудей — принаймні, він називає себе саме так. З його роботами можна також ознайомитися в акаунті Інстаграм, щоправда, тут вже їх у рази менше, ніж у перелічених вище колег.

Ви можете сміливо довіритись будь-якому з цих пластичних хірургів. Кожен має достатній досвід, щоб віртуозно проводити операції. Якщо не можете вирішитись відразу, перегляньте фотографії робіт – вони, як правило, показові. І наважуйтеся хоча б на первинну консультацію, на якій лікар докладно розповість, що і як готовий для вас зробити.

Едгар Камінський

Засновник своєї власної клініки працює в Києві, хоча відомий і за кордоном. Фахівець із пластики носа, грудей, повік, вух. Веде свій блог в Інстаграм, де можна переглянути результати деяких його операцій.

Едгар Камінський вважає себе справжньою творчою людиною, а пластичну хірургію – мистецтвом.

Що важливо при виборі пластичного хірурга, що входить до ТОП 3 пластичних хірургів України.

Обладнання для кабінету пластичної хірургії

Кожному пластичному хірургу потрібне відповідне обладнання для професійного виконання своєї роботи. Тому слід перевірити приміщення та їх обладнання, необхідне проведення процедури. Авторитетні клініки естетичної медицини розміщують на своїх сайтах фотографії офісів та інформацію на цю тему. Часто ми також бачимо докладні описи процедур.  Деякі пластичні хірурги також надають фотографії пацієнтів з ефектом ДО та ПІСЛЯ процедури, що дозволяє нам реально побачити ефект від операції.

Загальна вартість процедури естетичної медицини

Витрати, пов’язані з процедурою, відіграють ключову роль і вони відносяться не тільки до операції. Після процедури пацієнту зазвичай необхідно якийсь час залишатися в клініці – залежно від виду пластичної операції та схильності організму. Тому варто поцікавитися остаточною ціною, яка повинна включати операцію, перебування в клініці та додаткові послуги, які можуть бути потрібні після процедури. У деяких випадках ви можете виявити, що низька стартова ціна — це просто магніт для залучення пацієнтів, але решта витрат дуже висока. Щоб уникнути непорозумінь, уважно дізнайтеся про всі застосовні збори.

Процедура пластичної хірургії

Хороший пластичний хірург — гарантія безпеки, адже вибираючи лікаря з досвідом та широкими знаннями, ми можемо бути впевнені, що процедура буде проведена на професійному рівні. Якщо ви сумніваєтеся у пластичній хірургії, ви повинні ретельно обміркувати своє рішення. На відміну від макіяжу чи косметичних процедур, ефекти після операції не видаляються.

Пластична хірургія — це процедура, яка допомагає багатьом людям позбутися комплексів через недоліки. Кривий ніс, обвислі щоки або надто маленькі груди – причини нездужання та заниженої самооцінки. Сучасна естетична медицина пропонує низку процедур, що дозволяють позбутися недоліків і набути почуття привабливості. Все більше людей вибирають пластичні операції, тому що вони дають швидкий і стійкий ефект.  Пластичний хірург, який володіє необхідними навичками і здатний порадити пацієнту, відіграє ключову роль у досягненні образа мрії.

Перш ніж прийняти остаточне рішення про пластичну операцію, варто врахувати всі плюси та мінуси. Багато жінок порівнюють себе з актрисами, моделями та діячами ЗМІ, які зобов’язані своїм зовнішнім виглядом візажистам, перукарям та кадру на сцені. Відповідне освітлення, розташування камери та багато інших факторів можуть зробити стрункішою та виправити недоліки тіла. Багато телезірок також отримують користь від процедур естетичної медицини, але фотографії найчастіше обробляються у графічних програмах. Однак багато людей борються з комплексами, які спричинені незадоволеністю зовнішнім виглядом свого тіла. Якщо це відчуття існує давно, вирішити проблему може пластичний хірург.