Як оновити стару шафу

Будь-які речі або предмети інтер’єру, або меблі з часом втрачають свою красу або функціональність. Дещо виходить з моди. А буває і так, що зовнішній непривабливий шар приховує під собою ще досить-таки міцну конструкцію, яка може служити нам ще не один десяток років.

Деякі предмети інтер’єру або меблів цілком можуть бути відновлені і приведені в належний вигляд. Сьогодні хотілося б поговорити про те, як можна оновити стару шафу.

Перед тим як приступити до реставрації підготовте матеріали і перевірте меблеву фурнітуру, якщо вона несправна купите заміну. І так, приступаємо.

Перший спосіб оформлення — звичайні шпалери для стін. Для цих цілей найкраще підійдуть вінілові або бамбукові шпалери. Це відмінний матеріал на міцній основі, і має стійку лицьову поверхню, яку навіть можна мити. Вибір кольорів — безмежний. Ви зможете підібрати саме той дизайн, який найбільше підійде вашому інтер’єру.

Варіант номер два. Плівки.Так само, як і шпалери має велику кількість кольорів і забарвлень. Від шпалер відрізняється більшою міцністю. Не потрібен клей для робіт. Однак, що б плівка довше служила потрібно дотримуватися певних правил під час роботи.

Поверхня повинна бути підготовлена ​​- очищена від пилу і бруду, якщо структура поверхні пориста або слабка бажано обробити її грунтовкою глибокого проникнення. Ріжемо плівку за розміром з припуском. У підготовленоно листа знімаємо захисну плівку на один — два сантиметри. Приклеюємо відкриту частину на поверхню. Далі одночасно знімаємо захист і розгладжуємо плівку ганчіркою або губкою, або спеціальним гумовим шпателем що б не допустити утворення повітряних бульбашок.

Варіант номер три. Фарбування шафи.

З одного боку, найпростіший, але в той же час складний спосіб реставрації меблів. Виконувати його слід тільки строго дотримуючись технології. Постараємося коротко покроково описати.

Для початку наждачним папером або шлифмашинкою знімаємо старе покриття. Далі шпаклюємо і грунтуємо поверхню і знову шліфуємо. Добиваємося рівної і гладкої структури. І тільки після цього можна приступати до фарбування. Бажано використовувати краскопульт, але якщо його немає, то можна скористатися пензлем або валиком. Залежно від типу обраної фарби може знадобиться кілька шарів. А ось вже потім, коли все висохло, всю конструкцію варто покрити лаком. Він захистить меблі від бруду, вологи і механічних пошкоджень.