JFrog та розробка програмного забезпечення

Розробка програмного забезпечення — це складний процес, який вимагає використання широкого спектру інструментів. Ці інструменти допомагають розробникам писати, тестувати та розгортати програмне забезпечення більш ефективно та якісно.

Існує безліч різних типів інструментів розробника програмного забезпечення, кожний з яких виконує певну функцію. Деякі з найпоширеніших типів інструментів включають:

 • Середовища розробки програмного забезпечення (IDE): IDE — це програми, які допомагають розробникам писати код, відлагоджувати програми та тестувати програмне забезпечення.
 • Системи контролю версій: Системи контролю версій дозволяють розробникам відстежувати зміни в коді та відновлювати попередні версії коду.
 • Тестування програмного забезпечення: Інструменти тестування програмного забезпечення допомагають розробникам знаходити та виправляти помилки в програмному забезпеченні.
 • Розгортання програмного забезпечення: Інструменти розгортання програмного забезпечення допомагають розробникам розгортати програмне забезпечення на серверах.

Саме про розгортання програмного забезпечення і важливу роль JFrog у цьому процесі йде мова далі.

В опитуванні керівників 82% ІТ-директорів заявили, що вважають свої ланцюжки поставок програмного забезпечення вразливими, і в тому ж році було виявлено понад 88 000 шкідливих пакетів з відкритим вихідним кодом. Ви шукаєте комплексне рішення для захисту свого ланцюжка поставок програмного забезпечення? Комплексні рішення JFrog для захисту додатків допоможуть вам зміцнити довіру до всього процесу випуску програмного забезпечення.

JFrog — це ізраїльська компанія, яка розробляє і постачає програмне забезпечення для управління артефактами програмного забезпечення (ПО). Компанія була заснована в 2008 році і має штаб-квартиру в Саннівейлі, Каліфорнія, США.

65b0e5206898c.webp

JFrog — це платформа безперервного керування випуском програмного забезпечення, яка поєднує в собі інструменти керування залежностями, бінарністю та безперервним розгортанням. Платформа JFrog допомагає організаціям автоматизувати та прискорити процес доставки програмного забезпечення, а також підвищити безпеку програмного забезпечення та відповідність вимогам.

Нові можливості безпеки тепер вбудовані в рішення JFrog Advanced Security and Curation:

Розширена безпека JFrog Кураторство JFrog
● Розкриття секретів ● Централізована видимість і контроль
Уникайте будь-яких випадкових витоків внутрішніх паролів, токенів або облікових даних у контейнері. Відстежуйте пакети з відкритим вихідним кодом, завантажені вашою організацією
● Контекстуальний аналіз CVE ● Безперешкодне споживання упаковки розробниками
Зменшіть шум вразливостей і надайте пріоритет CVE, щоб виправити, знаючи, чи можна їх використовувати у вашому додатку. Захищайте від відомих і невідомих загроз, дозволяючи використовувати лише надійні пакети програмного забезпечення у вашому SDLC
● Сканування безпеки вихідного коду (SAST) ● Автоматизуйте кураторство пакунків з відкритим кодом
Розробляйте та зберігайте надійний код за допомогою бездоганного сканування вихідного коду, орієнтованого на розробників. Автоматизовані політики блокують пакети з відомими вразливостями, шкідливим кодом, операційними ризиками або проблемами з дотриманням ліцензій.
● Незахищені бібліотеки та сервіси OSS ● Каталог пакунків з відкритим вихідним кодом Вивчіть пакети OSS та знайдіть їх версії, вразливості, дані ліцензії та наявність у них залежностей.
Виявляється, що поширені бібліотеки та служби OSS не використовуються або не налаштовані безпечно. ● Покращуйте свій досвід роботи з DecSecOps і заощаджуйте витрати
● Безпечна інфраструктура як код (IAC) Прозорість і підзвітність дозволяють легко проводити аудит і знижувати ваші витрати.
Скануйте файли IaC для раннього виявлення неправильних конфігурацій хмари та інфраструктури.

Основними компонентами платформи JFrog є:

 • Artifactory: Універсальний репозиторій артефактів, який дозволяє зберігати та керувати всіма видами програмних артефактів, включаючи пакети, образи контейнерів та діаграми Helm.
 • Xray: платформа управління вразливостями, яка дозволяє виявляти та усувати вразливості в артефактах програмного забезпечення.
 • Дистрибуція: система доставки програмного забезпечення, яка безпечно та ефективно доставляє артефакти програмного забезпечення до кінцевих точок споживання.
 • Mission Control: Централізована система управління всіма продуктами JFrog.

Приклади використання платформи JFrog:

 • Компанії-розробники програмного забезпечення: Платформа JFrog використовується компаніями-розробниками програмного забезпечення для автоматизації та прискорення процесу доставки програмного забезпечення.
 • Компанії, що займаються хмарними обчисленнями: платформа JFrog використовується компаніями, що займаються хмарними обчисленнями, для доставки програмного забезпечення в хмару.
 • Компанії з інформаційної безпеки: Платформа JFrog використовується компаніями з інформаційної безпеки для виявлення та усунення вразливостей у програмному забезпеченні.

Що ще важливо додати?

В епоху хмарної трансформації одне можна сказати напевно: хмарні обчислення – це не просто тренд. Це змінює правила гри. По суті, це ключ, який відкриває двері до безмежних можливостей.

У дослідженні, проведеному на замовлення JFrog, Forrester повідомив, що компанії заощаджують понад 1,2 мільйона доларів за 3 роки, використовуючи SaaS-продукт JFrog. Композитна організація перекладає тягар управління дуже великим репозиторієм і базою даних з відкритим вихідним кодом у хмару, переходить від капітальних витрат до операційних і усуває потребу в додаткових хмарних інженерах або обслуговуванні дорогої інфраструктури.

Чому хмарна трансформація важлива в DevOps:

● Впроваджуйте інновації з блискавичною швидкістю: дозволяє вашій організації швидко впроваджувати інновації, дозволяючи вам робити сміливі цифрові стрибки з мінімальними витратами та ризиками

● Неперевершена масштабованість: ви можете масштабувати свої операції на вимогу, гарантуючи, що у вас завжди будуть ресурси, необхідні для зростання або підтримки

● Безперервність бізнесу: Децентралізована природа хмари виявилася неоціненною під час розвитку віддаленої роботи, забезпечуючи безперебійну роботу та доступ до даних з будь-якого місця.

● Економічна ефективність: Переходячи в хмару, ви оптимізуєте розподіл ресурсів, зменшуючи непотрібні витрати та покращуючи прибуток.

JFrog розуміє динамічний характер хмарних технологій і готова допомогти  клієнтам провести їх організацію через плавний перехід у хмару!

На закінчення

Отримати консультацію чи замовити програмне забезпечення JFrog можна у офіційного постачальника рішень для розробників в Україні — компанії Ідеалсофт.