Ігор Молоток. Голосував за воєнний стан. Поясню чому.

Вчора ввечері відбулось позачергове засідання Верховної Ради на якому було ухвалено рішення про запровадження воєнного стану в 10 областях України, серед яких є і Сумщина.

Відразу зазначу, що не голосував за нього і поясню чому. Навколо цього питання було занадто багато політики і дуже мало конкретики. Що зміниться за 30 діб?

Що стосується посилення обороноздатності Сумщини, то я впевнений, що зараз ми готові у найкоротші терміни без введення воєнного стану мобілізуватися і дати відсіч ворогу. На нашій території базуються потужні підрозділи Збройних Сил і Національної гвардії, у Шостці додатково формується загін та комендатура швидкого реагування Державної прикордонної служби. Нещодавно проводились навчання окремого батальйону територіальної оборони, які засвідчили, що це злагоджений бойовий підрозділ, готовий до виконання завдань по обороні і захисту Батьківщини.

За понад чотири роки війни мої земляки не раз доводили, що не потребують особливих запрошень, щоби стати на захист рідної землі. Натомість за ці 30 діб, на які вже завтра буде введений воєнний стан, можуть бути суттєво обмежені права та свободи звичайних громадян. Це стосується і введення комендантських годин, і обмеження вільного пересування, права власності, ведення бізнесу, передачі інформації через комп’ютерні мережі, а також вилучення майна та транспорту і т.д.

Люди праці, свобода слова не мають зазнати утисків – це моє глибоке переконання. Також надзвичайно хвилює доля наших моряків, захоплених росіянами в Азовському морі. Маємо якнайшвидше витягнути хлопців з хижих пазурів агресора.