«Поправковому спаму» треба протидіяти – Ігор Молоток

На позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради було ухвалено два важливих законопроекти. – Пише в своєму блозі народний депутат України Ігор Молоток.

Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради було ухвалено два важливих законопроекти: про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” і про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо протидії зловживанням прав народних депутатів у ході законодавчої процедури. Але в обох випадках голосував проти.

І ось чому. Що стосується місцевого самоврядування, то безумовний плюс закону – завершення формування територіальних громад, але те, що адміністративні центри громад, долю утворення і ліквідації районів буде певною мірою визначати Кабмін – великий «мінус».

Стосовно Регламенту, то зміни необхідні, адже без них прийняття так званого «антиколомойського закону» про регулювання банківської діяльності, який вже нараховує понад 16 тисяч поправок, може затягнутися до осені, та в той же час законопроект містить великі ризики щодо «договорняків» голів фракцій і парламентських груп, тоді як права мажоритарників утискаються. Переконаний, що «поправковому спаму» треба протидіяти, але всі депутати мають бути в рівних умовах. – Зазначає Ігор Молоток