Не голосував за закон «Щодо вступу до вишів осіб з тимчасово окупованих територій — Криму, Донецької та Луганської областей» — не вважаю його справедливим — Ігор Молоток

Народний депутат України Ігор Молоток висловився стосовно Закону України «Про вищу освіту» (щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, а також інших категорій осіб).

Зокрема депутат зазначив що не вважає закон справедливим по відношенню до іншіх дітей:

Сьогодні на позачерговому пленарному засіданні ухвалили проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, а також інших категорій осіб). Не голосував. Переживаю за всіх дітей і дуже хочу, щоби вони мали рівні можливості для отримання вищої освіти. Але… даний закон не вважаю справедливим по відношенню до інших дітей, з якими часто спілкуюся у тих же сільських нетрях, де навіть інтернету немає і виїхати звідти на те ж ЗНО — це подвиг. Таких пільг, які наразі надаються, не мають навіть діти Захисників України. На мою думку, треба було доопрацювати законопроект і дуже ретельно виписати всі положення, щоби гарантувати нашим дітям рівні умови вступу до вишів.