Ігор МОЛОТОК запропонував укладати договір між депутатом і виборцями

Про це народний депутат Ігор Молоток написав на своїй офіційній сторінці:
«Укладання офіційного договору між народним депутатом України та виборцями дозволить запобігти нехтуванням інтересами громади у майбутньому, та невиконання власної передвиборчої програми народним обранцем. Таку ініціативу під час прямого ефіру на конотопському телеканалі «КСТ» озвучив депутат Верховної Ради від Сумщини Ігор МОЛОТОК, таким чином даючи приклад своїм конкурентам утриматися від порожніх обіцянок аби не вводити в оману людей.

Цей документ має на меті офіційно затвердити наміри народного депутата на найближчі 5 років по відношенню до тих людей, які повірили і віддали свій голос не за порожні, необдумані обіцянки, а за реальні речі. Алгоритм дії цього договору простий і зрозумілий виборцям. Спочатку представники трудових колективів чи територіальних громад шляхом опитування своїх членів визначають три найважливіші проблеми. Це може бути: ремонт прибудинкової дороги, встановлення дитячого майданчика, заміна даху будівлі чи придбання кондиціонеру для виробничого цеху. Наступний крок – з кожною конкретною спільнотою Ігор МОЛОТОК укладає договір, згідно якого під особистий підпис зобов’язується вирішити ці питання. Підписана угода має бути у двох примірниках, один з яких зберігається у представників громад.

«Мене ще з дитинства навчили завжди відповідати за свої слова: якщо я можу зробити – обіцяю і роблю, якщо ж ні – відверто про це говорю, – зазначив під час телепрограми народний депутат України Ігор МОЛОТОК. – Адже власне ім’я, порядність і честь для мене набагато важливіше, ніж кар’єра. Не можеш – не обіцяй!»

Зразки запропонованих договорів вже отримало чимало трудових колективів та голів домових комітетів Шостки та Конотопа. Одразу після обговорення і визначення проблемних питань вони будуть підписані й почнуть працювати. Якщо немає можливості найближчим часом особисто зустрітися з депутатом, можна скористатися його приймальнями, де помічники Ігоря МОЛОТКА нададуть Вам консультації з приводу оформлення та підписання договору.

Громадські приймальні працюють за адресами: м. Шостка, Садовий бульвар, 17, тел.:(05449) 4-00-82;
м. Конотоп, просп. Червоної калини, 7, тел.: (05447) 6-62-41″