Питні передвиборчі фонтанчики Садового

4 серпня у центрі Львова помпезно відкрили «перший» питний фонтан. Всього ЛКП «Львівводоканал» замовив 5 питних фонтанчиків.

Ще чотири встановлять: на площі Митній; поруч із пам’ятником Тарасові Шевченку; поруч із Пороховою вежею; поруч із Оперним театром. Загальна вартість — майже 600 тисяч гривень. Більшість дописувачів соцмереж сходяться на думці, що така ініціатива — це черговий передвиборчий піар-хід львівського бургомістра Андрія Садового. Одночасно порушували питання про РЕАЛЬНУ ціну цих фонтанчиків та «артезіанську» воду, яка з них витікає.

Як розповідав раніше «Захід.нет» Юліан Чаплінський, орієнтовна вартість одного типового фонтанчика — близько 1 ТИСЯЧІ доларів, нетипового — вдвічі або більше. Нагадаємо, що тепер один фонтан чомусь став коштувати 150 тисяч гривень, а це близько 6 тисяч доларів США. Щодо «артезіанської» води, еколог Дмитро Скрильников  розповів газеті «Ратуша»: «Я б не казав, що це артезіанська вода. Бо це звичайна вода з-під крана, вона не йде просто зі свердловини, а йде через систему очищення водоканалу: хлорування, знезараження, очищення…».