Пальчевського упіймали на використанні ботоферми та фейкових рейтингів (ВІДЕО)

Блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко розповів про те що Пальчевського упіймали на використанні ботоферми та фейкових рейтингів.

Про це блогер розповів на своєму ютуб-каналі

«Пальчевського спіймали на використанні ботоферми. Відвертої тупої ботоферми яка накручувала позитивні в його бік коментарі на підготовлених фейкових сторінках що рекламували фейкові високі рейтинги Пальчевського.

Отже схоже на те що підтримка проросійського кандидата – ставленика афериста Столара та контрабандиста Павлюка насправді в Києві мінімальна.

Я раніше вже розповідав про фейкові рейтинги Пальчевського від контори «Рога і копита», а точніше від нікому не відомої ГОшки «Інтеракція», які політтехнологи Пальчевського розміщували на сайтах «сміттярках» Знай-Політека.

Сайти «сміттярки» Знай-Політека відомі широкому загалу тим, що потрапили в гучний скандал. Ще в 2019 році коли Facebook видалив 150 пов’язаних між собою сторінок серед яких були також сторінки Знай та Політека за маніпуляці («неавтентичну поведінку»).

Пам’ятаєте в 2019 році – ці сайти та їх ботоферма працювала на зекоМанду вкидаючи фейки та маніпуляції проти діючого президента Порошенка. Зрозуміло що їх спонсори слуг непогано за це профінансували. І вони внесли свій паскудний внесок в обробці мазків зе-лохторату.

Отже давайте по порядку

Но протязі тривалого часу, майже з початку року три фейсбук-сторінки регулярно розповсюджували превдорейтинги Пальчевського від контори «Інтеракція» і витрачалина їх рекламу міліони гривень в місяць.

Вдумайтесь, мільйони для того щоб вішати на вуха киян фейкове лайно.

Фейсбук-сторінки  «Асоціація платників податків. Київ», «Свободная Украина» та «Украина Онлайн» витратили на рекламу фейкових рейтингів з Пальчевським тільки за один місяць близько 1060 000 грн.

Цікаво що спершу ці сторінки рекламували посилання на матеріали «сміттярок» Znaj.ua і Politeka. Потім вирішили не «палитись» та просто розміщувати інформацію безпосередньо в дописах.

Звертає на себе увагу збіг назві сторінки «Асоціація платників податків. Київ», та те, що київське територіальне відділення ГО «Асоціація платників податків України» очолює Павло Погиба. А його дружина Людмила Погиба у квітні 2015 року стала власницею торгової марки «ZNAJ» та домену «znaj.ua», які згодом рекламувалися сторінкою Асоціація платників податків. Київ.  На минулих виборах мера Києва Павло Погиба також активно просував кандидата Сергія Думчева.

Інші дві сторінки «Украина Онлайн» та «Свободная Украина» були створені в один день – 22 червня 2020 року. Схоже, що створили їх суто для поширення реклами Пальчевського, адже за час їхнього існування вони опублікували лише два дописи.

А тепер саме цікаве, про ботів які використовують ці сторінки.
Рекламу псевдорейтингів Пальчевського на всіх трьох сторінках коментують ідентичні боти.

Мережа «Опора»  проаналізувала 2530 коментарів під сімома рекламними повідомленнями з «псевдорейтингом», які поширювали три сторінки, й виявили мережу з понад півсотні ботів, які створюють штучну активність у коментарях. Здебільшого вони висловлюються на підтримку Пальчевського, хвалять його, наголошують, що він — «корінний киянин» та «достойний управлінець». Або нарікають, що рейтинг неправдивий, бо насправді відсотки в Пальчевського ще вищі. Боти критикують Кличка та, на диво, хвалять іншого кандидата в мери Києва — Миколу Томенка.

Здебільшого боти пишуть російською — українськомовні коментарі трапляються дуже рідко.

Боти Пальчевського різняться між собою. Велика частина фейкових акаунтів вирізняються відсутністю фотографій, дописів та друзів (як-от, наприклад, сторінка Ангеліни В’ятковської). Інша частина сторінок відверто пропагує Андрія Пальчевського: як, наприклад, сторінка Бориса Дзюбака

Є група ботів, чиї сторінки мають вигляд «живих», із фотографіями 2018 та 2019 років. Якщо подивитись уважніше, бачимо, що більшість цих фото додані у червні-серпні 2020 року «заднім числом». Приклади — сторінки  Олега Бабкіна, Ані Тарасової та Якова Мірошниченка.

А тепер саме цікаве

Буквально тиждень тому всі ці сторінки почали мочити Пальчевського публікуючи матеріали які його дискредитують.

Теж саме відбувається з ботами які раніше його хвалили тепер почали також мочити.

Уявляєте, Пальчевський та компанія цілий рік промивали мізки киянам своїм лайном через ботів та фейкові сторінки. А під кінець вирішили відмовились через відсутність результатів. Тепер вони вже не знають куди кинутись та за що вхопитись. Уявляю яка в штабі Пальчевського істерика. Вони вже добре розуміють, що всі величезні суми які викинули Пальчевський та його спосори Павлюк зі Столаром зливаються в унітаз.

Разом з ботами та сторінками які раніше хвалили Пальчевського, а тепер почали його «мочити» теж саме почали робити сайти які його «піарили» Znaj.ua і Politeka.
Зараз на ціх сайтах суцільний неганив по Пальчевському.

Це ще раз засвідчує те, що Znaj.ua і Politeka та вищезгадана ботоферма це одне ціле.

Думаю скоріш за все політтехнологам-тугодумам Пальчевського нарешті дійшло, що з використання сайтів сміттярок та їх ботофери треба закінчувати, оскільки вони не приносять результату, тільки пряцюють в мінус. А ображені сміттярки одразу почали мочити Пальчевського з усіх лайнометів- з сайтів, сторінок та ботів.

До речи, Пальчевський зараз домовився з більш, так би мовити, авторитетним ресурсом — «Обозреватель» Михайла Бродського, який тепер його активно просуває. Мабуть політтехнологи вирішили на останок використовувати більш дороге але менш «жовте» джерело. Що можна сказати, взявши це замовлення від Пальчевського «Обозреватель» автоматично також перетворюється на сміттярку.

Отже Пальчевський невпинно іде не до перемоги, а до епічного провалу.

Як ми бачили він розраховував зайти на ватній риториці, «ми за мір», счастлівоє воссоєдінєніє Украини і Расії. Але прорахувався.

В Києві попит на проросійських політиків не такий великий. Більшість це якісь совкові бабки що будуть голосувати за ОПЗЖ.

Навіть вата Пальчевському не вірить.

Якщо подивитися на рейтинги, бачимо, що дійсно в Києві теж є невеликий прошарок проросійського електорату, якому теоретично міг би «зайти» кандидат Пальчевський.

Судячи з рейтингів ОПЗЖ, їх десь 12-15%.

Але Пальчевський все одно не може на них розраховувати.

Хоча він намагається їм сподобатися. В основному Пальчевський виступає на телеканалах з обойми Медведчука — «112-й», там він ведучий ток-шоу «Пульс» та Newsone, де він періодично з’являється в шоу «Великий вечір». Такий вибір майданчиків вельми показовий.

Втім, його латентно «ватні» натяки не такі проросійські як, наприклад, у Медведчука, який активно закликає українську владу купувати вакцини сумнівної якості в Росії.

В результаті електорат, який волає «Путін — прийди!», голосувати за Пальчевського не буде.

А ГРУшник Пальчевський, у свою чергу, явно боїться залазити в чисто проросійську нішу.

У своїх передвиборчих промовах Пальчевський робить акцент на соціалці, пенсіях, та інших «подачках» від держави.

Така риторика явно орієнтована на публіку, для якої ціни на комуналку важливіше, ніж політика і російське минуле кандидата. Але в цій ніші він теж програє. Проблема Пальчевського полягає в тому, що він не відповідає улюбленному серед подібного лохторату образу «міцного господарника». «Совкі» та вата йому не вірять, вважаючи Пальчевського «несерйозним» і «неврівноваженим».

Насправді судячи з істерик Пальчевського через незручні запитання журналістів про минуле, вони мають рацію.

То що ж буде з Пальчевським після практично неминучого краху на цих виборах? Ймовірно, ми будемо спостерігати за ще одним блискавичним закінченням чергової політичної кар’єри. Так вже траплялося й раніше: з тим же Думчевим, який як виник під місцеві вибори в 2015 році, так і «здувся» після епічного провалу…» — резюмує Бондаренко