Депутат з ВО «Свобода» Мірошниченко відправив свою дружину до Пальчевського

«Свободівець» Ігор Мірошниченко може стати учасником політичного проекту «Перемога Пальчевського» — його дружину Яну взяли на роботу в передвиборний штаб партії, головним спонсором якої називають кума Володимира Путіна, главу «ОПЗЖ» Віктора Медведчука.

Про це повідомляють «Українські новини».

33-річна дружина Ігоря Мірошниченка шукала роботу на Work.ua, згідно резюме, вона була журналістом, редактором і сценаристом на телебаченні, головним редактором в газеті, а також PR-директором. З 2017 Яна Мірошниченко нібито працювала в якості фрілансера, що не відображено в останній декларації її чоловіка. Згідно з документом, в 2019 дохід Яни Мірошниченко склав лише 70 000 гривен, отриманих від невизначеної особи в якості «подарунків в грошовій формі».

Перераховуючи в резюме навички та досягнення, вона вказала, що «працює на гарантований результат».

«В даному випадку цим результатом бачиться благополучне вирішення ситуації з її чоловіком, який нині шукає будь-які варіанти для переобрання до Київради. З колегами по «Свободі» у Мірошниченко відносини не самі дружні, та й шансів у цієї партії набрати необхідні 5% відверто низькі. А розраховувати на увагу від інших політсил депутат не може в силу скандальної репутації — серед колег Мірошниченко завоював славу «токсичного» політика, присутність якого в команді швидше шкодить, ніж допомагає справі», — пише видання

Як вважають журналісти, аргументом для просування її чоловіка в список «ПП» може бути те, що цей депутат, як він сам стверджує, є популярним в Дарницькому районі столиці і може обіцяти принести партії додаткові голоси тамтешніх виборців.

На фото: Яна Мірошниченко друга праворуч в першому ряду. Зліва від неї — депутат Київради Олександр Пабат. У центрі — Андрій Пальчевський

Яна Мірошниченко на знімку розташувалася поруч з Андрієм Пабатом, з яким Ігоря Мірошниченка пов’язують дружні відносини, і якого називають спонсором партії Пальчевського.

Партія «Перемога Пальчевського» була зареєстрована 1 липня 2020 року. Її лідером є колишній творець російської «Партії любителів пива» і засновник медичного центру «Євролаб» Андрій Пальчевський, який отримав в 2009 році громадянство України. В даний час Пальчевський є кандидатом на виборах мера Києва. Згідно з останніми соцопитуваннями, рейтинг Пальчевського в столиці становить близько 8%, його партії — близько 6%.

 

Також нещодавно блогер Ярослав Бондаренко розповів на своєму каналі, що колишній помічник депутата Мирошниченка, свободівець Володимир Назаренко «кошмарить» київських забудовників та вимагає з них відкупні
Про це на відео: