Інтернет і ТБ у Києві: як придбати в одному пакеті?

Якісний домашній Інтернет дає можливість постійно бути на зв’язку з близькими, а ще працювати, навчатися чи розважатися онлайн у своєму ритмі. Але постійний доступ до мережі не замінює телебачення, його перегляд залишається важливою частиною дозвілля. Окремо замовляти та налаштовувати послуги від різних компаній довго та незручно. Розберемось, як отримати все необхідне одразу і без складнощів.

Вибір провайдера та тарифу

Великі загальнонаціональні компанії можуть гарантувати якісний сервіс та надання обіцяних послуг повною мірою. Деякі провайдери Києва пропонують комплексні тарифні плани, щоб клієнт отримав Інтернет та ТБ в одному пакеті, вигідно користувався набором потрібних послуг. Наприклад, у Volia є кілька таких тарифів з різними підбірками телеканалів:

  • спортивними;
  • кінематографічними;
  • дитячими та іншими.

Контент для дітей допомагають підбирати психологи. Вони піклуються, щоб інформація була цікавою та корисною. Якщо певної підбірки немає у конкретному тарифі, її можна замовити додатково. За бажанням абонент може вибрати й пакет без ТБ та отримувати лише Інтернет. Якщо залишити свій номер у формі на сайті провайдера, менеджер перетелефонує та допоможе підібрати пакет, який відповідає потребам абонента. У розмові також можна узгодити деталі підключення до мережі.

Технічні можливості та сервіс провайдера

Провайдер Volia систематично модернізує технічну інфраструктуру, використовує інноваційні рішення для покращення сервісу та рівня послуг. Нововведення впроваджуються делікатно, без порушення роботи цілісної системи, щоб клієнти відчували лише комфорт роботи. Наряду із постійним сигналом та надійним з’єднанням компанія забезпечує:

безлімітний трафік Інтернету;

стабільну швидкість передавання та отримання даних;

захист ліній від пошкоджень за несприятливої погоди;

цілодобову підтримку кваліфікованих операторів.

Якщо потрібно роздавати Інтернет на різні пристрої через Wi-Fi, можна створити безпровідну локальну мережу. Швидкості на рівні 100 Мбіт/с достатньо, щоб одночасно працювати онлайн на кількох девайсах без уповільнень. Є можливість додатково замовити гіпершвидкість та у поточному пакеті прискорити обмін даними до максимуму.

Коли розглядаються провайдери Києва та інших міст країни, варто аналізувати, наскільки постачальнику послуг важлива безпека клієнтів, які працюють у мережі. Для додаткового захисту в Інтернеті Volia пропонує замовити антивірусне ПЗ, яке своєчасно виявляє та знешкоджує загрози різних типів. Також тарифний план можна доповнити фіксованою IP. Вона буде актуальною для тих, кому важлива комфортна віддалена робота у корпоративній мережі, вихід в Інтернет із незмінною адресою.