Дотримання вимог до електромонтажних робіт — запорука вашої безпеки

Основні вимоги до електромонтажних робіт

Встановлення електричних мереж завжди пов’язане з загрозою життю та здоров’ю людей та матеріальним цінностям. Основною метою роботи електрика у Львові– забезпечення безпеки. Для цього проводяться низку заходів: обмежується доступ до об’єкта роботи, використовуються сучасні засоби захисту, а також виконання наступних вимог:

  • Суворе дотримання норм з техніки безпеки.
  • Виконує правила пожежної безпеки під час роботи з електроустаткуванням.
  • Заборонено встановлювати або використовувати в роботі неперевірене обладнання при проведенні зовнішньої проводки, так і внутрішньої.
  • Не забувати перед початком робіт зняти напругу з струмопровідних частин.

На порталі гарантують, що вимоги до виконання електромонтажних робіт виконуються у повному обсязі.

Потрібна серйозна компанія, яка дотримується вимог до якості електромонтажних робіт?

Портал Сервіс – кваліфіковані майстри з багатим досвідом роботи, які здійснюють свою діяльність на території Львова. Наші висококваліфіковані електрики готові безкоштовно під’їхати на об’єкт, здійснити підготовчі роботи, скласти проект зовнішнього проведення будинку та провести його, встановити електроустаткування. Вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Ми готові відповісти на ваші запитання, вирішити завдання будь-якої складності. Низькі ціни на послуги та гарантія на виконані роботи, що надається, вигідно нас відрізняє від конкурентів. Замовити послуги електромонтажу на порталі — це розумний вибір! Замовляйте у нас також проводку в дерев’яному будинку з бруса .

Внутрішні електромонтажні роботи – важливий етап будівництва

Замислюючись, кому замовити роботи зі встановлення електропроводки будинку , варто ознайомитися з переліком робіт, які надаються фірмами, порівняти ціни. Звернувшись до наших майстрів, ви завжди можете отримати детальну інформацію з будь-якого питання.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки найкраще:

  • Професійні послуги електрика по всьому.
  • Маємо всі необхідні дозволи, свідоцтва про СРО, що дозволяють виконувати всі види електромонтажних робіт.
  • Монтажні роботи здійснюються строго у встановлений термін.
  • Надаємо кошториси на внутрішні електромонтажні роботи, обумовлена вартість у процесі не змінюється.
  • На всі електроустановки здійснюємо гарантійне обслуговування.
  • Даємо повну консультацію, за потребою виконуємо складання електропроектів .

Достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами і наші електрики під’їдуть у будь-який час.

Довірте внутрішні електромонтажні роботи професіоналам

Ви хочете замовити електромонтажні роботи у Львові вигідно та з гарантією? Тоді майстри з  portalservicego.com до ваших послуг. Ми проведемо всі види робіт на найвищому рівні. Спектр послуг досить широкий: ви можете замовити розробку проекту електропостачання в будинку , технічне обслуговування електроустановок, всі зовнішні та внутрішні електромонтажні роботи. Якість робіт оцінена багатьма клієнтами, а низькі ціни дозволяють зробити наші послуги доступними широкому загалу споживачів.