Проектування та буріння свердловин у Києві та області

Один із найважливіших етапів створення джерела води для дачі, приватного будинку, саду, городу, котеджу – проектування свердловини. Правильно проведена робота дасть можливість створити надійне джерело води, яке ефективно та з комфортом буде експлуатуватися тривалий час для поливу, постачання води для побутових та технічних цілей. Саме тому потрібна професійна послуга з якісного та коректного проектування. Її можуть надати лише досвідчені фахівці, у розпорядженні яких є все потрібне обладнання.

Склад робіт

До списку робіт, які включені у процес проектування та передують такому етапу, як буріння свердловин на воду, входять:

  • дослідження геологічної будови та гідрогеологічних умов;
  • створення проекту конструкції; складання кошторису на всі матеріали, необхідні для буріння, введення в експлуатацію та підтримання працездатності об’єкта;
  • створення рекомендацій, що стосуються техніки та технології буріння;
  • проведення випробування свердловини за певною методикою;
  • підбір та розрахунок роботи насосного обладнання безпосередньо для певного об’єкта;
  • створення проекту з урахуванням природоохоронних заходів та зон санітарної охорони;
  • розрахунок розміру та потужності споживання енергії, необхідного для успішної експлуатації насосного обладнання.

Ці дані потрібні не тільки для того, щоб, власне, пробурити свердловину, а й для оформлення дозволу на спеціальне водокористування. До списку робіт також можуть входити ремонт свердловин, їх очищення, монтаж або демонтаж, облаштування та ін.

Комплексні послуги, що включають все, що стосується буріння та використання колодязів, позбавлять замовника зайвих турбот і витрат. Тому, знаходячись у пошуках компанії, яка виконає роботи, важливо знайти того, хто проводить буріння свердловин київ з наданням повного спектру послуг.

Скільки коштує?

Щоб скласти повний і точний кошторис на виконання робіт, фахівець повинен досліджувати конкретну ділянку, дотримуватися вимог та побажань замовника, провести чималу роботу з підбору обладнання та ін. та цін. На сайті компанії, яка веде бізнес прозоро, обов’язково буде представлено короткий прайс на роботи.

Наприклад, на сайті artezia.in.ua є вказівка ​​зразкових цін та перелік послуг, що дає клієнту можливість зорієнтуватися та спланувати витрати на проведення робіт у майбутньому. А точні цифри будуть надані співробітниками компанії після проведення певних заходів щодо оцінки обсягу та переліку послуг. Такий підхід допоможе ще на початковому етапі роботи позначити ключові моменти та намітити план роботи з буріння свердловини, яка довго і успішно експлуатуватиметься замовником.