Розведення електропроводки на об’єктах комерційного призначення

Сьогодні складно сказати, яке саме будівництво розвивається динамічніше: житлове чи комерційне. Торгові центри, офіси, банки, криті павільйони та невеликі магазини ростуть, як гриби після дощу. І в кожному з цих об’єктів своя особливість, як і специфіка електромонтажних робіт. Розведення електропроводки на об’єктах комерційного призначення вимагає від майстрів дотримання певних правил, чітко прописаних у зведенні ПУЕ. Для цього електрики повинні мати відповідні допуски, за відсутності яких братися за роботу суворо заборонено. Важливо розуміти, що від правильності електромонтажних робіт можуть залежати життя людей!

Проектування – найважливіший етап

Якщо проект буде складено неправильно, то є ймовірність неправильного розподілу навантажень у внутрішній мережі. Неправильно підібраний переріз проводів призведе до того, що вони почнуть нагріватися, ізоляція плавитиметься і зрештою може спалахнути. Якщо в цей момент комерційний центр буде забитий людьми, наслідки можуть бути катастрофічними. Компанія 220lviv.top не перший рік займається наданням послуг у сфері електромонтажу. У тому числі фахівцями здійснюється електромонтаж на комерційних об’єктах . Фахівці приділяють особливу увагу складання проекту, не зважаючи на жодну дрібницю.

У проект фахівці закладають розрахунки за передбачуваними навантаженнями, у тому числі сумарними, виходячи з яких, підбирається відповідне електрообладнання. Додатковий плюс — складання чітких кошторисів. Це зручно для підрядника, а також дозволяє замовнику чітко бачити, куди йдуть його гроші. Лише після погодження проекту настає етап його реалізації.

Розведення електрики на великих площах

Комерційні об’єкти відрізняються масштабністю та наявністю різного силового обладнання, у тому числі холодильних установок, рекламного освітлення, систем моніторів тощо. Фахівці 220lviv.top розподіляють навантаження таким чином, щоб уникнути двох основних проблем:

  • Перевантаження гілки – виникає тоді, коли пропускну здатність дроту не вистачає для забезпечення нормальної роботи силового агрегату
  • Втрата струмів – виникає через високий опір на довгих ділянках проводів

Електромонтажні роботи в офісі здійснюється відповідно до особливих потреб замовника та майбутніх відвідувачів. Усі точки підключень розміщуються таким чином, щоб це задовольняло потреби людини, але не суперечило ПУЕ.

Особливості співробітництва з 220lviv.top

До цих особливостей відносяться:

  • Висока якість результату та гарантії такого – досягається завдяки злагодженій роботі досвідчених кваліфікованих фахівців.
  • Невисока вартість послуг – досягається завдяки оперативності виконання, а також прямій співпраці з виробниками електроустаткування.
  • Оперативність – результат високого професіоналізму

Фахівцями компанії здійснюється розведення електрики на будь-яких об’єктах, у тому числі житлового типу (будинки, котеджі, квартири, дачі). Роботи ведуться у Львові та прилеглих передмістях, проте у разі комплексного замовлення дальність виїзду обговорюється індивідуально. Ви можете отримати додаткові знижки та безкоштовні послуги. Майстри надають весь спектр електромонтажних послуг під ключ. Це одна з небагатьох компаній, яка дає документальні гарантії якості робіт, що проводяться її фахівцями.