Дієві методи позбутись від залежностей

Центр Здорової Молоді у Хмельницькому пропонує ефективні програми для зняття ломки, абстинентного синдрому, повернення залежного до нормального життя. Не секрет, що реабілітація потребує чимало часу, але вона дуже важлива. Виведення із запою можна зробити швидко, але ще буде далі? Аби людина не повернулась до звичного способу життя, треба діяти грамотно.

Лікування алкоголізму, наркотичної залежності – довгостроковий, нелегкий процес. Але, якщо ви націлені на перемогу та здорове життя, треба робити для цього все можливе. Успіх лікування залежить від багатьох факторів, і їх потрібно враховувати. Також важливо визначити адекватні терміни лікування та не забувати про необхідність комплексного вирішення проблеми.

Короткострокові чи довгострокові заходи

У лікуванні наркозалежності, алкоголізму можуть використовуватись коротко- та довгострокові методики. Вони непогано допомагають за умови гідної мотивації, комбінації з іншими методами.

До короткострокових заходів відносять:

    • Гіпноз – допоможе скоригувати поведінку людини та сформувати бажання притримуватись здорового способу життя. Один сеанс триває від 30 хвилин до 2 годин. Комусь вистачає разового візиту до клініки, іншим хворим потрібен курс сеансів гіпнозу.

 

    • Кодування – психотерапевтичний вплив задля появи у залежного умовного рефлексу на заборону вживати алкоголь чи хімічні речовини. Тривалість терапії залежить від низки факторів та визначається індивідуально.

 

    • Детоксикація – триває близько 12 годин, передбачає введення антагоністів рецепторів опіату, що витісняють залишки отруйних речовин, продуктів розпаду хімічних препаратів, етанолу з клітин. Ефективний підхід, проте бажано комбінувати його з психотерапією, соціальною реабілітацією – це дозволить досягнути цілей.

 

  • Голкорефлексотерапія – східна метода лікування, заснована на впливі на енергетичні точки. Останні відповідають за формування та підтримання залежності, можуть коригуватись. Бажано пройти до 14 сеансів.

Головна перевага короткострокових методів лікування – вони не потребують багато часу.

Але тільки довгострокові методи лікування від алкоголізму, наркоманії можуть гарантувати максимальні результати. Ми не говоримо про 100% одужання, але комплексний підхід дуже важливий. Спочатку потрібно покращити фізичний стан, потім працювати з психологом та в групах, змінювати звичне коло спілкування.

Реабілітаційний центр у Хмельницькому завжди чекає людей, що потребують допомоги. Він пропонує індивідуальний підхід, встановлює адекватні, прозорі ціни на свої послуги. Підтримку отримують не тільки безпосередньо хворі люди, але й їх близькі. Послуги надають професійні лікарі, реабілітологи. Конфіденційність гарантована.