Як обрати seo-фахівця для вашого бізнесу?

Уявити собі сучасний успішний бізнес без його презентації в Інтернеті неможливо. Мало створити сайт, його потрібно ще просунути на перші рядки видачі. Алгоритми пошукових систем постійно ускладнюються. Щоб розібратися в темі, власнику бізнесу потрібно пройти спеціальні курси. Тому більшість шукає спеціалізовану компанію або приватного фахівця з розкрутки та просування сайтів. Таке рішення найбільш правильне.

Кому довірити SEO просування?

Простіше і надійніше за все замовити просування сайту в спеціалізованій компанії. Але річ у тім, що там буде дорожче, ніж у приватного seo фахівця. Та й реакція на заявку може бути довгою через завантаженість. Тому до приватного виконавця звертатися вигідно.

Ознаки хорошого фахівця:

  • він проводить seo-аудит і складає чіткий план робіт;
  • він ставить запитання про ваш бізнес;
  • у нього є приклади робіт;
  • він робить проміжні звіти;
  • він знає тренди просування, постійно вчиться.

Робота над контентом ведеться разом із копірайтером, фото підбирає й обробляє дизайнер. Публікацією займається контент-менеджер.

У Києві працює фахівець із просування сайтів Артем Зінчук https://zinchukseo.com/uk/. Після ознайомлення з ресурсом він складає стратегію розкрутки сайту.

Що стосується термінів, то доведеться почекати на результат мінімум 2-3 місяці. Як правило, перший місяць співпраці йде на те, щоб виправити наявні помилки. Усе це стосується і нових, і старих сайтів. Нові сайти перебувають якийсь час у т.зв. «пісочниці». Довіри у пошукових систем до них немає. А старі, якщо вони не продають, містять технічні помилки. І тому пошукові роботи ігнорують їх.

Також причиною, чому старий сайт може бути на низьких позиціях у видачі, є відсутність юзабіліті. Тобто, ним незручно користуватися, на ньому не хочеться залишитися. Такі сайти користувачі дуже швидко залишають. Тому вони не потрапляють у ТОП. Пошукові роботи, згідно з новими правилами, оцінюють їх як низькоякісні. І неважливо, що на сторінках є корисна інформація, якісно написані статті.

Артем Зінчук враховує у своїй роботі актуальні вимоги пошукових систем до сайтів, працює з різними типами сайтів, користується актуальними знаннями з маркетингу та психології продажів. Звертайтеся за зручним каналом зв’язку! Вибір підрядника з SEO завжди складний момент, довіряйте перевіреним фахівцям.