Безпечний дім та офіс з компанією «Елітпожсервіс»

Життя, як відомо, може готувати не лише приємні сюрпризи. Компанія «Елітпожсервіс» працює для того, аби у житлових будинках та на підприємствах Києва відчувалася безпечна та спокійна атмосфера. Ознайомитися про захист від пожежі, незаконного проникнення на територію, а також встановлення контролю доступу на територію можна за посиланням https://elitps.com.ua/ на сайт компанії, а також надіславши запит щодо консультації до «Елітпожсервіс».

Пожежна безпека

На підприємствах особливу увагу приділяють саме пожежній безпеці. Низка нормативних документів вимагають від керівників установ наявності справних систем пожежної сигналізації та пожежогасіння, адже займання вогню може призвести не лише до псування майна, а й до смертей працівників.

Щоб уникнути руйнівного впливу вогню, експерти встановлюють сучасні датчики димовиявлення та систему оповіщення. Для виявлення та ліквідації пожеж розробляються високотехнологічні системи гасіння вогню.

Системи пожежогасіння

Автоматичні системи користуються широким попитом серед власників підприємств, оскільки вони в змозі виявляти займання на початковій стадії та одразу ліквідовувати вогонь. В залежності від речовини, якою здійснюється гасіння, розрізняють водяні, газові, пінні, аерозольні, порошкові та комбіновані системи. Зазвичай використовують саме водяні спринклерні та дренчерні варіанти. Для кожного замовника компанія розробить проєкт підходящої саме для нього системи.

Спокій та безпека – запорука безперебійної життєдіяльності установи

Люди та майно можуть постраждати не лише від вогню, а й від злочинних дій. «Елітпожсервіс» пропонує якісні охоронні системи, котрі можуть включати сигналізацію, відеоспостереження та управління доступом у житлові будинки або на підприємство.

Основною функцією охоронної сигналізації є оповіщення відповідальних працівників підприємства про незаконне проникнення на територію. Сповіщення може бути інтегровано у загальну систему безпеки, включно з функціями пожежогасіння, контролю доступу, відеоспостереження.

Система відеоспостереження

Камери відеонагляду мають декілька функцій:

  • спостереження на екрані за тим, що відбувається на конкретних ділянках, які охороняються;
  • стримування небажаних гостей від проникнення на територію;
  • можливість у працівників служби охорони оперативно зреагувати на внештатну ситуацію.

Спеціалісти «Елітпожсервіс» виконують завдання замовників будь-якої складності. Маючи великий досвід у створенні охоронних протипожежних систем, експерти:

  • аналізують та проєктують систему індивідуально для кожного клієнта;
  • підбирають підходяще обладнання;
  • встановлюють та інтегрують всі функціональні обладнання в загальну систему безпеки;
  • проводять навчання серед працівників установи;
  • здійснюють регулярне технічне обслуговування.

З «Елітпожсервіс» життя та робота стануть набагато спокійніше та безпечніше. Спеціалісти працюють у межах Києва, проте можливі й виїзди до інших населених пунктів України.