Вектор на екологічність від VODA UA

Важливість та необхідність чистої питної води не підлягає сумніву, складно переоцінити її сприятливий вплив на організм та здоров’я людини. Вода забезпечує нормальний обмін речовин, зміцнює імунітет, виводить продукти розпаду.

Фільтри для води дійсно дозволяють отримати вдома якісну воду, але енергійне життя сучасного суспільства диктує необхідність підтримувати водний баланс організму поза житлом. Бутильована вода — рішення, що дозволяє завжди мати під рукою чисту питну воду.

Наявність бутильованої води у сфері готельного та ресторанного бізнесу – показник рівня сервісу того чи іншого закладу, а також клієнтоорієнтованості. Активна пропаганда здорового способу життя, велика кількість вегетаріанців та прихильників органічної їжі відбивається на форматах готелів та закладів громадського харчування. У рідкісному готелі вам не нададуть при заїзді 2-3 пляшки питної води. У кафе та ресторанах практично жоден обід чи вечеря не обходиться без замовлення води. Більше того, найкращі вина, що пропонуються в ресторанах, втрачають свою якість, якщо їх подають без води або з водою невідповідного виду та ступеня мінералізації. Всі без винятку кафе та ресторани мають воду в меню в розділі «напої», а найбільш лояльні та успішні заклади пропонують її як частування як невід’ємний атрибут кожного прийому їжі. При цьому вода може подаватися в графинах, але для повної впевненості гостя в її якості все частіше подають воду порційно, тобто. у пляшках.

Останнім часом готелі, кафе та ресторани України все більше стали пропонувати пляшку мінеральну воду торгової марки VODA UA компанії Астрея. Натуральний склад та стильний дизайн з національними елементами у поєднанні з помірною адекватною ціною дуже швидко зробили воду популярною та затребуваною серед більшості населення країни. Велика заслуга у цьому керівників компанії «Астрея», яка виробляє питну воду, серед яких генеральний індустріальний менеджер у сфері громадського харчування компанії Лозовський Едуард.

Якісне екологічне пакування – це продовження концепції бренду VODA UA, оскільки Едуард Лозовський спочатку розумів, що компанія не обмежиться лише якісною водою. Для подачі такого дивовижного за своїми властивостями продукту потрібна упаковка. Якість та привабливість мають бути у всьому. Бізнесмен Лозовський Едуард завдяки своїм дослідженням знайшов і запропонував ринку чудову воду, відому нині під назвою VODA UA, яка не потребує хімічного очищення та розливається порційно безпосередньо в точці огорожі. Наступним кроком було розробити для цієї води упаковку, яка повністю розкладатиметься без шкоди для навколишнього середовища. Серйозні інвестиції у цей напрямок були виправдані на всі 100%. Будучи не просто бізнесменом, а генеральним індустріальним менеджером у сфері громадського харчування компанії Астрея, Едуард Лозовський запустив випуск води як у скляних пляшках, так і в упаковці, яка зроблена на 80% з переробленої целюлози – для неї не зрубали жодного зайвого дерева. ж упаковка на 100% біорозкладається. Навіть кришечки у VODA UA не пластикові, а зроблені з пальмової олії та кріпляться вони не клеєм, а ультразвуком.

Едуард Лозовський пишається тим, що пропонує по-справжньому якісний і корисний продукт в упаковці еко-френдлі від компанії Астрея.