«Усвідомлений» догляд за шкірою

«Усвідомлений догляд» починається в той момент, коли турбота про шкіру припиняє бути повинністю або рутиною і перетворюється на якесь філософське осмислення себе.

Усвідомлений догляд — питання віку, життєвого досвіду, і кожна жінка приходить до цього в певний момент, якщо звісно, приходить.

Розуміння, що без належної турботи про шкіру ти матимеш гірший вигляд, ніж однолітки, настає ближче до 30 років. Накопичений стрес, втому, кола під очима і перші зморшки вже не зітреш 10-годинним недільним сном, як це було в студентські роки, а ось косметиці це під силу.

Хочу зауважити, що стан шкіри обличчя так само залежить від стану здоров’я внутрішніх органів та емоційного стану і може бути реакцією на внутрішні процеси, адже шкіра — один із головних екранів організму.

-Чи є препарати, які зупиняють старіння?

З таким запитанням ми звернулися до визнаного авторитета в галузі космодерматології, лікаря вищої категорії доктора Альони Богославець.

Її відповідь: ні, немає не тільки ліків від старості, а навіть єдиного визначення, чим вона є. Деякі вчені схильні ставитися до старіння, як до захворювання, яке можна зупинити, усунувши стимули, що уповільнюють процеси клітинного відновлення. Цим, зокрема, займається епігенетика. Інші вважають, що старіння — це природна амортизація організму, під час якої клітини досягають своєї межі подільності, через вкорочення теломер, у них накопичуються мутації, які призводять до неминучого результату. Так чи інакше, вчені активно працюють над тим, щоб виявити механізми уповільнення старіння. Уже зараз є рішення, які допомагають уповільнити окремі його прояви. Зокрема, мати молодший вигляд. Ці ін’єкційні та хірургічні процедури справді на певний час повертають шкірі молодий вигляд, і борються з іншими косметичними проявами старіння.

Лікарка Альона Богославець розповідає, що щороку з’являються нові техніки, які потрібно постійно вивчати. Доктор Богославець проходить більше десятка професійних програм навчання на рік, щоб бути в курсі новинок.

Альона Богославець допоможе скомбінувати процедури і препарати таким чином, щоб створити індивідуальну програму для конкретного пацієнта. У цю програму входять не тільки косметичні процедури, для якісного довгострокового ефекту потрібен комплексний, інтегративний підхід — саме так працюють в AB Clinic. У чому полягає інтегративний підхід?

Спочатку аналізується поточний стан організму. Ви не бачите, яких змін зазнають у процесі старіння клітини печінки, серця чи мозку — ви бачите лише шкіру, тож хвилюєтеся про її стан. А її стан багато в чому залежить від того, як печінка і нирки справляються зі своєю роботою, чи все гаразд із нейроендокринним комплексом, імунною системою. Усе це відбивається на шкірі: на її тургорі, кольорі, помітності капілярної сітки, сухості, пігментації тощо. Шкіра — це книга людського організму, за нею можна прочитати історію життя.

В AB клініці використовується метод Oligocheck діагностики. Цей метод спектрометрії з використанням можливостей штучного інтелекту не вимагає здачі традиційних біоматеріалів для діагностики стану організму. За допомогою дотику до долоні можна діагностувати багато метаболічних проблем, пов’язаних із дефіцитом мінералів та інтоксикацією важкими металами. Він дає змогу визначити точний біохімічний дисбаланс, зокрема глікування і запалення, рівень вітамінів, дисбаланс гормонів, жирів, білків, вуглеводів у тканинах, сигналізувати про проблеми з конкретними органами або системами. За цими показниками можна судити про рівень дисплазії тканин і справжній біологічний вік пацієнта. В окремих випадках ми призначаємо додаткові аналізи, щоб прояснити окремий аспект. Але в більшості випадків уся діагностика відбувається просто в кабінеті за 7 секунд.

Комплексний підхід до лікування і корекції — наше все.

Side view of smiling young woman on procedure for improvements face skin in beautician. Concept of procedure for rejuvenation skin or improvements in professional salon.

Чим відрізняється AB клініка від інших косметичних установ подібного типу. Це центр краси, де ви зможете продовжити молодість, водночас вашим обличчям і/або тілом займатиметься не пересічний косметолог, а один з найкращих фахівців в Україні, доктор Альона Богославець, і не тільки вона одна. Ціла група лікарів-спеціалістів, різних розділів медицини, які поділяють концепцію інтегративної медицини, активно впроваджують новинки індустрії та авторські методики доктора Богославець. Клініка швидко заслужила довіру клієнтів.

Це зовсім інший, більш високий рівень сервісу!