Теплиці з полікарбонату – вибір сотень українців

Багато українців в стані війни роблять свій бізнес на вирощуванні в теплицях. Сучасні теплиці з полікарбонату й тепличної плівки в 200 мікрон яка прослугує не менше за полікарбонат.

Зміни в економічній ситуації в країні під час війни призводять до зміни побутового життя. Люди шукають альтернативні способи заробітку та один з ефективних способів – вирощування ягід, фруктів та овочів. Вирощування рослин у наших широтах можливе цілий рік, але для цього необхідно створити певні умови. Найкраще це вдається зробити завдяки використанню парників та теплиць. Які вибрати? Чи є відмінності у виробах, які представлені сьогодні на ринку? Нумо розбиратись.

Чому варто купувати у виробника «Нова Теплица»?

Можлива будь-яка комплектація. Переваги серії моделей теплиць Ідеал:

 • Теплиці Ідеал маюць цільнозварні дуги, які не ржавіють.
 • Міцний каркас 20х20, 40х20мм с унікальним ребром для жосткості профілю (цінкований)
 • Девері і кватирки з двох сторін на торцях. (можливі додаткові кватирки в будь-якому місці).
 • Легко збираеться теплиця своїми руками (по інструкції або по відеоїнструкції).
 • Безкоштовна доставка теплиць по всій Україні.
 • Купуючи теплицю виробник теплиць по акції дарує кожному покупцю, аж до трьох подарунків: затіняючу сітку, краплиний полив, додаткову плівку «термос».
 • Також виробник теплиць пропонує ексклюзивну плівку з захистом від сонця плотність якої сягає 200 мікрон.
 • Гарантія на плівку і полікарбонат 10 років. на Каркас 20 років. Термін використання каркасу до 30 років.

Щоб купити теплицю «ідеал» з такими перевагами й подарунками, потрібно не зволікати. Ви можете скористатись акцією компанії «Нова Теплиця» від Леоніда Марковича по телефонам (098) 409-65-63, (050) 461-04-15.

Які теплиці можна придбати?

Популярним і сучасним матеріалом для виготовлення теплиць вважається полікарбонат – він використовується як альтернатива звичній плівці. Його переваги криються в:

 • Стійкості до УФ-випромінювання;
 • стійкості до механічних навантажень;
  гнучкості;
 • невеликій вазі;
 • варіативності – можна створювати конструкції різних розмірів і форм;
 • стійкості до перепадів температур;
  довговічності.

Використовуючи теплиці з полікарбонату, Вам не доведеться турбуватися про їх збереження в холодну пору року, оскільки матеріал чудово показує себе не тільки в теплу пору року, а й узимку, навіть за умови випадання великої кількості снігу. Подивитись каталог та підібрати для себе найбільш відповідний варіант можна на сайті каталозі теплиць https://novateplica.com.ua/katalog/

Що ж до матеріалу каркасу, то тут є кілька альтернатив:

 1. Оцинкований квадратна труба – каркаси з труб мають найбільшу популярность завдяки довговічності. Така конструкція теплиць з легкістю служить десятиліттями, не потребує фарбування.
 2. Дерево – матеріал, який вважається класичним у практиці побудови парників. Як не дивно, але каркас із дерева прослужить у середньому трошки менше, в залежності від товщини та якості дерева.
 3. Сталева чорна труба — міцний і довговічний матеріал, який має хорошу стійкість. якщо товщина сталі достатньою в залежності від розміру теплиці. Є і недолік — висока схильність до корозії, тому потрібно буде раз в 10 років фарбовати.
 4. Алюміній — так собі варіант, пластичний. Але на жаль він окисляється і дорогий в ціні, також його можуть викрадати з городів як ціний метал.

Вибираючи матеріал, що найбільше підходить для спорудження каркасу варто довіритися думці професіоналів. Вони допоможуть визначитися з видом та форматом теплиці, враховуючи її призначення, період експлуатації та місце розташування. Найкраще, що Ви можете зробити на етапі будівництва – заручитись підтримкою компетентних фахівців, які допоможуть вибрати найкращий варіант, з економією коштів.

 

Як і в будь-якому іншому питанні, щодо будівництва теплиць, першим аспектом успіху стане не лише Ваше бажання та здібності до садівництва, а правильно обрана компанія, яка виготовить та збере теплицю. Здавалося б, у цьому нема нічого складного. Але це лише на перший погляд. Не забувайте про те, що парник, як і будь-яке інше приміщення, що використовується цілий рік, потребує створення грамотної вентиляції, системи водовідведення, опалення.

Недотримання технології виготовлення, незнання особливостей матеріалів, неякісний монтаж – лише частина факторів, які можуть зіпсувати весь план отримання екологічних свіжих продуктів зі своїх грядок.

Звідси назріває питання, до кого звернутися, щоб купити правильну теплицю за адекватну ціну? Найкраще рішення – попрямувати безпосередньо до виробника, який має багаторічний досвід виробництва, знає тонкощі складання та встановлення таких конструкції, а краще – сам розуміє особливості вирощування культур у нашій країні.

Теплиці фермерські й промислові, дачні, мітлайдера, односкатні, двухскатні можна замовити у виробнака теплиць під індивідуальне замовлення на сайті компанії будь-які теплиці novateplica.com.ua