Ремонт фар та бамперів – чому це важливо

У Києві не багато СТО, які пропонують свої послуги по ремонту автомобільних фар та пластикових бамперів. Що варто знати про фари для водіїв які шукають автосервіс? Про це та інше в статті.

В холодні, вогкі та скупі на сонячне світло пори року збільшується ризик дорожньо-транспортних пригод. Серед їхніх причин є як об’єктивні, так і суб’єктивні фактори. До перших належать темінь впродовж більшої частини доби, тумани, дощ, сніг, буревії, врешті, ожеледиця, яка ось-ось почне псувати нерви водіям та пішоходам. Серед суб’єктивних причин, що підвищують аварійність – швидка втомлюваність саме через дефіцит сонячного світла.

 

За даними соціологічних служб, неуважне водіння та неадекватна поведінка водіїв і пішоходів займають, відповідно, 4 та 5 місяця серед семи головних причин автоаварій на наших шляхах. Якщо ж сюди добавити певні несправності автомобіля, включаючи й проблеми з фарами, то ризики зазнати неприємностей під час поїздки зростають.

Якісні фари збільшують вашу безпеку на дорозі

Дану статистику причин аварійності підтверджують і психологи. Вони провели дослідження стану водіїв, які потрапили в аварію (у цю соціологічну вибірку не потрапили ті, хто перевищив швидкість, чи був у нетверезому стані). У ході аналізу обставин ДТП виявилось, що однією з їхніх головних причин є перевтома, яка розповсюджується і на цілком законослухняних водіїв. Втома ж, як відомо приходить від перенапруги. А вона автоматично збільшується при поганій видимості в умовах, які вимагають пильності. То ж якісна автомобільна оптика знижує ризик аварій.

Серед причин, які негативно впливають на якість освітлення дороги фарами вашого автомобіля, на перший план виходять забруднення та запотівання скла. Точніше, пластика, який замінив скло у фарах. Саме цього часто не враховують ті, хто поспішає міняти лампи, не довіривши свій автомобіль спеціалістам.

Серед переваг цієї новації – відносна безпечність пластикової фари при аварії. Недоліки – вони швидше забруднюються і пошкоджуються під час поїздок. Це особливо стосується наших, далеких від досконалості доріг, на яких загрозою для безпеки автомобіля та його оптики є не лише пилюка, й, наприклад, гравій, вибоїни, тощо.

Причини пошкодження фар

Причиною помутніння фар стають сонячні промені в теплу пору року, та підвищена вогкість восени та взимку. До всього ж скляні фари є недовговічними, вони служать в середньому 5-6 років. За умови ж регулярної профілактики вашого автомобіля у спеціалістів автосервісу термін їхньої експлуатації можна продовжити. Пластикові фари легко тріскаються і через це пітніють. Хоча ця проблема може мати інші причини, для чого і потрібна консультація і практична допомога спеціаліста у якісному автосервісі «Автоледин» auto-led.in.ua.

Запотіла оптика шкодить не лише лампочці, яка швидше вийде із ладу, а й електропроводці. Не кажучи вже про естетичний вигляд, який має неабияке значення не лише для прихильників краси. Вчасно ремонтувати треба і бампери, які тепер теж є крихкими. І не лише тому, що у випадку аварії вони вберігають ваш автомобіль, вас і пішоходів від ще більших проблем. Врахуйте побажання стародавньої науки фен-шуй, згідно з якою подібне притягує подібне. Пом’ятий кузов автомобіля, включаючи потріскані бампери та фари, вірте цьому, чи ні, притягує нові неприємні пригоди. Адже у світі діють тонкі, невидимі неозброєним оком закони. До всього ж, незадовільний стан вашого автомобіля псує вам настрій, що теж не кращим чином впливає на вашу уважність на дорозі.

Як вибрати хороший автосервіс

Серйозна фірма приходить на ринок надовго, то ж вона дорожить своїми клієнтами. А це означає, що її власники та спеціалісти не шукають легких, швидких грошей. Вони порадять той вид ремонту, який обійдеться вам дешевше при гарантованій якості виконаних робіт. Наприклад, якщо бампер можна якісно відремонтувати за допомогою склейки чи зварювання, то вам його не поміняють на новий, за який ви заплатите дорожче. Те саме стосується будь-якої проблеми по ремонту фар. Досвітчені майстри на СТО Автоледин, виконують ремонт фар у Києві вже багато років. Тож в спілкуванні з майстрами столо відомо як і що вони роблять.

Відмінну роботу, зазвичай, гарантує цей автосервіс, який при ремонті передніх та задніх фар пропонує різні види робіт, виконуючи їх при цьому швидко та якісно.

 

Перелік послуг по ремонту авто фар:

– перепакування та відновлення фар будь-якої складності;
полірування фар;
– ремонт кріплення фар;
– усунення причин запотівання;
– заміна скла (пластмаси);
– ремонт кріплення і корпусу фари;
– бронювання фари захисною поліетиленовою плівкою;
– відновлення відбивачів фар, що грає важливу роль у якості освітлення;

Ще одним критерієм якісного автосервісу є така послуга, як ремонт вм’ятин кузова без фарбування. Адже ця технологія PDR виникла в результаті турботи про зовнішній вид кузова вашого автомобіля. А значить, і турботи про ваше хороше самопочуття.