Рекламна продукція для ресторанів

Що таке ресторанний текстиль?

Текстиль – найважливіший атрибут у ресторанному бізнесі. Професійне пошиття текстилю для ресторанів дозволяє створити потрібну атмосферу у закладі. Правильно підібране поєднання кольорових рішень та матеріалів тканин у дизайні ресторану та кишеньки для столових приладів, створює приємне враження про ресторан у відвідувачів.

Відмінності кухонного та столового текстилю

Кухонний текстиль — це скатертини та серветки для щоденної експлуатації, а столовий текстиль — це наперони, столові доріжки, плейсмети, куверти, фуршетні спідниці, чохли на стільці та інші предмети оформлення інтер’єру ресторану з особливих приводів: банкети, корпорати.

Виготовлення фартухів з логотипом

Промо фартуки з логотипом – важливий елемент корпоративної культури. Він робить зовнішній вигляд співробітника естетичним, підвищує запам’ятовування марки та навіть допомагає працівникам стати більш зібраними та відповідальними.

Для того щоб замовити фартух з логотипом до нас звертаються ресторани та кафе, компанії, що надають послуги з ремонту, та інші подібні фірми. Ми пропонуємо широкий асортимент виробів із різних тканин та великий вибір фасонів.

Переваги фірмових кувертів

  • Подібний аксесуар дозволяє наголосити на іміджі вашого закладу, підвищить рівень комфорту гостей, додасть витонченості в інтер’єр. У поєднанні з іншими предметами текстилю створять конверти, створять неповторний стиль.
  • Використання кувертів гарантує гостю чистоту приладів, що ніхто не торкався до них брудними руками.
  • Виріб створюється із щільної тканини зі спеціальною обробкою, що захищає тканину від плям жирної їжі або рідин (соки, вино).
  • Тканина добре зберігає форму і колір навіть при інтенсивному використанні та частих праннях, не вимагає особливого догляду – усі плями виводяться у гарячій воді.

Фірмові фартухи для ваших цілей

Формні вироби для кухарів та офіціантів, сувенірні моделі з написом «улюблена матуся» або «супер-тато», вироби для продавців, касирів, консультантів, моделі для перукарів та майстрів — це можна замовити в нашій компанії.

Для брендування використовуються різні методи нанесення зображення на тканину: прямий друк (трафаретний, шовкографія), сублімація, термоперенесення та ін. Ми забезпечимо високу якість зображення (можливо фотографічну якість друку), стійкість виробу до прання, зношування, вицвітання.

Виготовлення фартухів з логотипом займає мінімум часу. Ми можемо запропонувати створення будь-якої партії виробів від однієї штуки. Зробіть замовлення – підвищуйте лояльність покупця за рахунок стильної та ефектної форми ваших співробітників!

Хочете наголосити на заслугах співробітника? Вручіть йому пам’ятний документ – сертифікат, нагородний лист,  грамоту на металі . Такий презент служить символом заслуг власника перед компанією, організація виявляє повагу до конкретної людини, позначаючи її статус. Виріб приносить користь відразу двом зацікавленим сторонам: співробітник розцінюється колегами як компетентний фахівець, якого цінує керівництво, а організація виступає як надійний партнер.

Яку продукцію можна виготовляти на металі?

На службі, у приватному житті трапляється безліч подій, на які виготовляють дипломи та подяки на металі на замовлення,  наведемо основні з них.