Огляд недорогих smart-телевізорів для дому

Потрібен недорогий телевізор, здатний відображати якісну картинку та звук? У ціновому сегменті до десяти тисяч гривень є велика кількість моделей. Багато які з них дійсно заслуговують уваги. У тому числі наступні пристрої.

Samsung UE24N4500AUXUA Smart

Завдяки чіткому зображенню, деталізації під час перегляду фільму глядачі можуть зосереджуватися на деталях. Темні та яскраві сцени будуть відображені згідно з баченням автора.

У процесі відтворення контенту «розумна» техніка аналізує, яка частина екрана потребує додаткового насичення. Затемнення окремих ділянок дозволяє надати зображенню ще більшої реалістичності, щоб максимально занурити глядачів у те, що відбувається.

TV Plus — це можливість переглядати понад 130 телеканалів. ТБ також дозволяє використовувати будь-які можливості мережі інтернет: дивитися фільми, телепрограми, серфити, працювати. Безкоштовна утиліта Steam Link надає геймерам доступ до ігор безпосередньо з ТБ.

Синхронізація контенту за допомогою Samsung Cloud дозволяє переживати яскраві моменти, отримувати емоції, переглядаючи фото- та відеоархіви на телевізорі. Опція Screen Mirroring сприяє перенесенню зображень зі смартфона на екран HD.

Gazer TV32-FS2 32″ Smart

Елегантний дизайн, преміальний вигляд — те, що потрібно для сучасного інтер’єру. Залежно від дизайну приміщення та власних уподобань, телевізор можна закріпити на стіні або встановити у вибраному місці, застосовуючи підставку.

Технології True RGB та HDR відтворюють чіткі реалістичні картинки. Навіть у темних та яскравих епізодах можна побачити найдрібніші деталі. ОС Android 7.1 та потужний чипсет у 64 біти з 4 ядрами Cortex A-53 сприяють безперебійній роботі системи, впливають на якість зображення. Улюблені ігри, важливі програми у великій кількості вміщаються у внутрішньому сховищі розміром 16 Гб.

Телевізор можна з’єднати з ігровою приставкою, музичним програвачем або комп’ютером. Стабільне підключення та високу якість зв’язку забезпечить вбудований Wi-Fi. Ви зможете дивитися у високій роздільній здатності потокове відео, користуватися інтернет-додатками та сервісами, грати в найкращі сучасні ігри. Завдяки функції дублювання екрана зображення можна переводити на смартфон або навпаки.

Xiaomi Mi TV UHD 4S 43″ Smart

Під час перегляду улюбленого фільму на телевізорі з якістю зображення 4K ULTRA-HDR та покращеною графікою картинка на екрані має дуже якісний вигляд. Повне занурення в контент вам забезпечать формати Dolby+DTS та 2 стереодинаміки по 8 Вт.

ТБ має вишуканий корпус, виконаний з металу за спеціальною технологією. Великий екран і тонка безшовна рамка також впливають на реалістичність зображення.

Завдяки наявності Chromecast зображення можна транслювати зі смартфона на телевізор. Також екран можна під’єднати до ігрової консолі, комп’ютера, телеприставки або зовнішніх динаміків. ТВ-панель, яку можна замовити онлайн в магазині Алло у Дніпрі, працює на базі ОС Андроїд.

Чотириядерний процесор сприяє швидкій обробці інформації. Великий обсяг вбудованої пам’яті дозволяє встановлювати додаткове програмне забезпечення.