Металеві вішаки з силіконовим покриттям: особливості та переваги

Надійний вішак – це дуже корисна річ як для дому, так і для магазину одягу. Адже дуже важливо, щоб одяг зберігався правильно. Це допомагає зберегти його початковий зовнішній вигляд на значно триваліший термін. Знайти оптимальні вішаки для власних потреб ви можете в інтернет магазині plechiki-opt.com.ua.

Переваги металевих вішаків з силіконовим покриттям

Вішаки із силіконовим покриттям – це зручні тримачі практично для будь-якого неважкого одягу: піджаків, брюк, джинсів, штанів, футболок, кофт та неважкого верхнього одягу. Така продукція буде особливо корисною для:

 • готелів;
 • ресторанів;
 • магазинів одягу;
 • ательє.

Та будь-яких інших закладів та компаній, які мають в наявності гардероб.

Металеві вішаки в силіконовому покритті відрізняються низкою чудових переваг, які потрібно додатково відмітити:

 1. Красивий зовнішній вигляд. Такі вішаки будуть прикрасою для будь-якого гардеробу.
 2. Приємна тактильність. Вішаки приємні на дотик, ними дуже зручно користуватися.
 3. Хороша міцність. Зламати вішак досить важко, вони можуть витримати вагу практично будь-якого верхнього одягу. До виключень варто віднести лише важкі зимові куртки, шуби, дубльонки та інші подібні речі.
 4. Невеликі розміри. Вони займають зовсім небагато місця в шафі. При необхідності такі вішаки досить просто транспортувати в потрібне місце.
 5. Практична поверхня. Вішаки не є слизькими, тому буде мінімальний шанс, що навіть ковзкий одяг впаде на підлогу. Також поверхня гладка, через що одягу забезпечується оптимальні умови зберігання, адже речі не мнуться.
 6. Наявність поперечени. Завдяки їй із допомогою тремпеля також можна зберігати брюки, джинси та інші штани.

Де купити металеві вішаки в силіконовому покритті

Металеві вішаки доступні із покриттям із силікону доступні в асортименті магазину PLECHIKI.COM. Тут кожен покупець може розраховувати на те, щоб відшукати оптимальний тремпель для дома або бізнесу.

Клієнти компанії PLECHIKI.COM можуть сміливо розраховувати на такі основні переваги:

 1. Великий асортимент різноманітних вішаків для зовсім різних видів одягу та білизни.
 2. Низька вартість продукції, а також постійні акції, які дозволяють придбати вішаки ще дешевше.
 3. Зручні умови доставки та оплати. Можна розрахуватися як банківським платежем, так і післяплатою. Можливість швидкої доставки Україною за допомогою кур’єра.
 4. Повна підтримка клієнтів. Спеціалісти компанії можуть проконсультувати вас з приводу вибраної продукції або будь-яких питань, які у вас могли виникнути стосовно вішаків.

PLECHIKI.COM – це надійний партнер, який вже роками пропонує своїм клієнтам дійсно якісну продукцію. Щоб замовити вішаки із силіконовим покриттям, зверніться до менеджеру компанії, який допоможе уточнити деталі замовлення.