Гончаренко на Одещині переміг олігарха (смотрящего Януковича) і кандидата від «Слуги народу»

Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко, який суперничав на виборах до парламенту з кандидатом від «Слуги народу» Олександром Муконіним та народним депутатом від мажоритарного округу №137, мультимільйонером Леонідом Клімовим, здобув переконливу перемогу.Про це свідчать результати голосування, оприлюднені на сайті ЦВК.

За даними опрацювання 100% протоколів по Подільському одномандатному округу №137 (Одеська область), нардепа-самовисуванця Гончаренка підтримали 20 361 виборців, або 29,46% тих, хто взяли участь у голосуванні у п’яти північних районах Одещини.

За представника «Слуги народу» адвоката Муконіна віддали голоси 16 826 громадян, або 24,34%. А за екс-радника Януковича і депутата Клімова, що півтора десятиліття представляв цей округ у парламенті, — 15 708 виборців, або 22,72%.

Варто зазначити, що за підсумками голосування на мажоритарних округах оприлюднив заяву керівник обласного штабу партії «Слуга народу» Андрій Прокопенко.

Він констатував перемогу представників цієї політсили у восьми округах Одещини і поразку в трьох, в тому числі Подільському окрузі №137, до складу якого входять Балтський, Кодимський, Окнянський, Подільський і Савранський райони.