Доступний новий випуск PRTG!

Paessler PRTG 24.2.94 вийшов у стабільний канал! Це оновлення містить покращення для системи єдиного входу, нові параметри для багатоплатформних пробних з’єднань, важливі покращення безпеки та оновлення для мовних файлів . Крім того, мультиплатформенний тест тепер доступний як стабільна версія .

Перейдемо до деталей:

Нове: стабільна версія мультиплатформенного зонда

Ми раді повідомити, що з цією версією Paessler PRTG мультиплатформенний зонд тепер доступний як стабільна версія для встановлення у виробничих середовищах. Зонд був у бета-версії протягом тривалого часу, і Paessler наполегливо працює, щоб оптимізувати та вдосконалити його відповідно до ваших потреб. Ось короткий огляд можливостей стабільної версії:

 • Мультиплатформенний тест підтримує платформи Debian, Ubuntu, Redhat і ARM, включаючи Raspberry Pi . Ця розширена сумісність гарантує, що ви можете використовувати бажану операційну систему.
 • Тепер ви можете використовувати датчики для найпоширеніших протоколів, включаючи ICMP , SNMP , HTTP , REST і SSH . Крім того, датчик стану системи версії 2 і датчик стану мультиплатформи Probe Health забезпечують надійні можливості моніторингу для забезпечення працездатності ваших ІТ-систем.
 • Стабільна версія забезпечує відповідність нормам безпеки шляхом впровадження шифрування TLS 1.2 . Це безпечне з’єднання гарантує безпеку та цілісність ваших даних.
 • На додаток до існуючих окремих пакетів Linux, розробник пропонує розміщене на Paessler репозиторії пакет Debian, який можна використовувати для легкої інтеграції мультиплатформенного зонду в існуючу інфраструктуру.

Нове: Адаптер зонда для мультиплатформенного зонда тепер можна налаштувати в інтерфейсі PRTG

З випуском цієї стабільної версії PRTG вам потрібно налаштувати підключення адаптера зонда до сервера NATS через веб-інтерфейс PRTG. Нове налаштування доступне в розділі « Core & Probes » налаштувань «Системне адміністрування». Після оновлення до цієї версії всі наявні мультиплатформенні зонди будуть від’єднані через нове підключення адаптера зондів.

663b1989cdd5a.webp

Налаштування підключення мультиплатформенного зонда

Крім того, із цими налаштуваннями тепер доступний перемикач безпеки з’єднання NATS , що дозволяє визначати рівень безпеки з’єднання від основного сервера PRTG до сервера NATS. Завдяки цьому оновленню налаштування хоста сервера NATS буде скинуто до значення за умовчанням localhost:23561 , і вам потрібно буде повторно налаштувати сервер NATS .

Новинка: мультиплатформенний датчик підключення датчика справності (автономний).

Цей датчик інформує вас про підключення сервера NATS до мультиплатформенного зонду та створюється автоматично, якщо ви ввімкнули «Дозволити підключення мультиплатформенного зонда» в розділі «Ядро та зонди».

663b199d02f6d.webp

MPP_Connection_Health_Sensor

Покращено: єдиний вхід для підтримки Microsoft Graph Paging

У цій стабільній версії PRTG Paessler додав підтримку Microsoft Graph Paging для даних Microsoft, що дозволяє входити через систему єдиного входу, якщо у вас призначено до більш ніж 100 груп. У попередніх версіях PRTG користувачі, які входили до більш ніж 100 груп, пов’язаних з інтеграцією Microsoft Azure AD, у певних випадках стикалися з невдалим входом під час спроби входу в PRTG за допомогою єдиного входу.

Через обмеження в отриманні претензій групи маркерів доступу (за замовчуванням) щодо членства в групах вам потрібно перейти на API Microsoft Graph для сторінкового перегляду, який ще не підтримувався PRTG. Ви можете налаштувати Group Claim Retrieval для використання з GraphQL у налаштуваннях Single Sign-on .

Припинення роботи датчика

Paessler припиняє роботу певних типів датчиків, як-от датчики Amazon CloudWatch , хмарний датчик HTTP  і  датчик DNS , які були оголошені застарілими в попередніх версіях PRTG деякий час тому. Це означає, що код датчика повністю видаляється, а запущені датчики повідомлять про помилку після оновлення до цієї стабільної версії PRTG.

Покращення безпеки

 • Зашифровані облікові дані c у файлі конфігурації PRTG тепер маскуються, коли файл конфігурації надсилається через пакет підтримки в інструменті адміністрування PRTG. Через можливість розшифрувати облікові дані у файлі PRTG Configuration.dat Paessler вирішив замаскувати облікові дані для підвищення безпеки, коли потрібен файл конфігурації.
 • Paessler також змінив поведінку налаштувань середовища для датчиків EXE/Script і EXE/Script Advanced, щоб запобігти віддаленому виконанню коду для пакетних (.bat) сценаріїв.
 • На стороні веб-сервера Paessler захистив PRTG від можливих атак міжсайтового сценарію (XSS) під час створення зонду та виправив відкрите перенаправлення, яке потенційно може використовуватися для фішингу та інших цілей.

Виправлення датчика та сервера

 • Коли користувач лише для читання має доступ лише до одного об’єкта на карті, відображення загальнодоступної карти більше не призводить до порожнього вікна.
 • Значення активації сповіщень, такі як швидкість, гучність і поріг, тепер зберігаються правильно. У попередніх версіях PRTG у деяких випадках значення зберігалося з 0 або недійсним значенням з плаваючою точкою.
 • Усі налаштування зонда тепер знову доступні, коли ви додаєте віддалений зонд до своєї установки PRTG.
 • На стороні основного сервера PRTG Paessler також виправив проблеми з програмою PRTG для комп’ютера. Користувачі з доступом лише для читання тепер можуть підтверджувати нагадування без перезапуску основного сервера, якщо згодом для користувача в PRTG було додано параметр « Дозволити користувачеві підтверджувати нагадування

Зверніть увагу: налаштування не оновлюються автоматично в додатку PRTG для комп’ютера.

 • Що стосується датчиків, цей випуск містить виправлення для файлу Result of Sensor.txt , який створюється, коли ви вибираєте опцію « Зберегти результат для датчика». Оновлення  файлу Result of Sensor.txt  більше не працювало в попередніх версіях PRTG для таких типів датчиків, як датчик Traceroute Hop Count , датчик Windows Print Queue і датчик помилок реплікації Active Directory , наприклад.
 • Деякі типи сенсорів, як-от WMI Custom String sensor , SNMP Custom String sensor і REST Custom v2, у деяких випадках змінювали повідомлення про стан датчика з оригінального на просто « ОК» після роботи протягом певного періоду часу, для якого Paessler також надав виправлення в цьому випуску PRTG.
 • У новому інтерфейсі користувача PRTG тепер ви можете налаштовувати та керувати своїми  обліковими даними для систем Windows,  обліковими даними для VMware/XenServer, обліковими даними для AWS, обліковими даними для датчиків сценаріїв  і налаштуваннями для  Advanced Network Analysis.

Підсумовуючи, PRTG 24.2.94 містить  151  вирішену проблему, включаючи  15  реалізованих функцій і історій,  56  виправлень помилок і 67  виконаних завдань.

Paessler також пропонує загальнодоступну дорожню карту PRTG на своєму веб-сайті, яку Paessler регулярно оновлює. Там ви можете прочитати, над якими функціями Paessler зараз працює та які речі Paessler хоче реалізувати в PRTG у майбутньому.

Закінчилося технічне обслуговування PRTG?

Термін  обслуговування вашої установки PRTG  закінчився, і ви не можете встановити останню версію? Ми можемо це виправити! Просто зверніться до офіційного партнера Paessler – компанії Ідеалсофт.