Як заощадити місце у дитячій кімнаті: використання двоярусного ліжка

На жаль, статистичні дані говорять про те, що майже половина українців потребує покращення житлових умов, тому що багато сімей живуть у тісних умовах. Завдяки сучасним дизайнерським рішенням та правильно підібраним меблям проблему нестачі простору можна частково усунути. Допомогти у розв’язанні проблеми допоможуть двоярусні ліжка. Інтернет-магазин «Mebli CITY» пропонує великий вибір якісних меблів, що призначені для функціонального використання вільних квадратних меблів.

Практичне рішення для невеликих квартир

Двоярусне ліжко – чудовий спосіб оформити дитячу кімнату у сім’ях, де є двоє або більше дітей. Замість покупки односпальних ліжок краще придбати якісне двоповерхове ліжко. Сучасні моделі двоярусних ліжок не тільки розв’яжуть проблему, пов’язану з економним використанням простору, а й прикрасять інтер’єр дитячої.

Окрім практичності, двоповерхове ліжко дозволяє також зекономити фінансово, адже два односпальних ліжка обійдуться дорожче, ніж одне двоспальне. Краще зупинити свій вибір на моделях із натуральної деревини, які вважаються екологічно чистими. Ті, хто шукає більш бюджетний варіант, слід звернути увагу на моделі з металу, або ж із МДФ й ДСП.

На вартість двоповерхового ліжка впливає його конструкція. Якщо взяти, наприклад, ліжка-горища, то вони мають загальну зону з меблями. Це може бути зона для учня з письмовим столом, або ж ігровою зоною для дошкільника. Існують моделі, що уявляють собою ззовні одне ліжко, яке трансформується у два спальних місця.

Право на особистий простір

Відповідно думці психологів, для формування самодостатньої та повноцінної особистості, дитина потребує особистого простору. Дитяча кімната – є окремим світом, де дитина живе за своїми правилами, де кожного дня відбуваються нові пригоди. За допомогою двоярусного ліжка у дитячій для двох дітей з’являється більше простору для творчості, ігор та занять спортом. На площі одного спального місця можна отримати два повноцінних. Якщо вибрати моделі з висувними шухлядами, тоді з’явиться місце для зберігання різних речей, яких дуже багато у дитини. Верхній ярус слід відводити старшій дитині, якій вже виповнилось 6 років.

Двоярусні ліжка

Необов’язково двоярусне ліжко використовувати для двох дітей. Сьогодні існують моделі ліжок-горищ, які обладнані лише одним спальним місцем. Простір під спальним місцем, що розташований на другому ярусі, можна використати як робочу зону, а також ігрову, або ж придбати конструкцію, яка включає усі необхідні для малюка меблі.

Подібні моделі прекрасно справляються з наступними завданнями:

  • зекономити простір;
  • надати зручне місце для сну;
  • надати необхідний мінімум меблів для зберігання речей дитини;
  • дати додаткове місце для занять;
  • залишити вільний простір кімнати для ігор.

У магазині «Mebli CITY» представлений широкий асортимент якісних двоповерхових ліжок, які зможуть розв’язати проблему нестачі простору, ставши прикрасою інтер’єру дитячих кімнат.