Модульні ємності

Якщо ви шукаєте, в чому зберігати велику кількість води або будь-якої іншої цінної рідини, рекомендуємо купити модульні ємності — герметичні споруди, що швидко зводяться, каркасної конструкції. Каркас резервуару виконаний з оцинкованого гофрованого листа, який у 2 рази міцніший і жорсткіший за гладкий прокат.

Герметичність резервуару забезпечує еко-вкладиш із харчового поліпропілену, який нейтральний до більшості рідин, включаючи слабоагресивні. Зверху резервуара монтується дах: із пластику або металева оцинкована (залежно від рідини, що зберігається, місця встановлення та сезонності експлуатації ємності для зберігання води).

Переваги модульних резервуарів:

● доступна ціна;

● мінімум загальнобудівельних робіт;

● оперативне складання (від 1-2 днів, залежно від обсягу);

● можливість повторного монтажу в іншому місці;

● довговічність та корозійна стійкість;

● зручне транспортування розбірної конструкції;

● цілорічна експлуатація.

Сфери застосування модульних ємностей

Залежно від виду рідини, що зберігається, розрізняють такі види резервуарів:

  1. Для водопостачання населених пунктів – очищена вода подається у ємності, а потім кінцевому споживачеві.

  2. Для накопичення та відведення господарсько-побутових стічних вод, промислових стоків як первинні відстійники.

  3. Для систем пожежогасіння вогненебезпечних об’єктів (елеватори, с/г угіддя, промислові об’єкти, фермерські господарства) – купити пожежні резервуари потрібно в першу чергу для тих об’єктів, які знаходяться далеко від міста та пожежних частин.

  4. Для зберігання харчових рідин (олії ​​та патоки) – екологічний поліпропіленовий вкладиш абсолютно безпечний для харчових продуктів та не виділяє токсичних речовин.

  5. Для зберігання рідких мінеральних добрив КАС – карбамідно-аміачні суміші для захисту рослин та стимуляції активного зростання сільськогосподарських культур. Їх монтують на території аграрних підприємств, виробників та постачальників мінеральних добрив.

  6. Для вирощування риби – якщо ви хочете купити ємності для розведення риби, то додатково потрібно передбачити годівниці, фільтри, компресори та інше пристосування для підтримки оптимальних умов.

Залежно від способу монтажу, розрізняють наземні та підземні ємності. Підземні споруди йдуть відразу з утепленням (100мм дах та 50мм стінка), додатково можна утеплити дно та додати утеплення стін до 100мм. Надземні ємності, які експлуатуються в холодну пору року, крім теплоізоляції, оснащують електричним підігрівом – ТЕНами потужністю, залежно від обсягу ємності: від 4 кВт до 40 кВт.

Чому слід замовити модульний резервуар в Акваполімер Інжиринг

Компанія Акваполімер Інжиніринг займається проектуванням, виробництвом та монтажем модульних резервуарів під ключ. На сайті компанії можна ознайомитися з типовими розмірами ємностей та замовити необхідний тип та обв’язування резервуару для зручної експлуатації та обслуговування.