Щодо ситуації з Попівським спиртзаводом — робимо все, щоби Конотоп не потерпав від смороду — Ігор Молоток

Щодо ситуації з Попівським спиртзаводом на Конотопщині.

Поки окремі «політики» займаються словотворчістю, ми разом з районною владою, керівництвом підприємства робимо все необхідне, щоби Конотоп не потерпав від смороду.

В минулому році нам вдалось нейтралізувати неприємний запах і розпочати підготовчу роботу для остаточного вирішення проблеми. Зокрема, були підготовлені нові бардовідстійники, куди наразі буде зливатись барда.

Старі ми законсервуємо, як і минулого року, для того щоби максимально позбутися смороду. До консервуючих речовин додамо ще й хлорелу, водорость, яка використовується для очищення ставків. Наступного тижня планується запустити дріжджовий цех, що дозволить вилучити з барди органіку і використовувати її у виробництві.

І найголовніше, вже виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію каналізаційних мереж у Попівці. Щоби максимально прискорити реалізацію проекту, завод передав селу у користування власну каналізаційну систему. Але є проблеми з фінансуванням.

Сподіваюсь, нам з моїм колегою Максимом Гузенком Гузенко Максим , до виборчого округу якого входить Попівка, вдасться її вирішити.