Інвестиції від українського фінтех фонду N1 у проект TRANSENIX із технологією Tap to Phone — $500K

Фонд N1 інвестує у перспективні фінтехи ​​стартапи. Одним із них стала технологія Tap to Phone від команди TRANSENIX.

Позитивна новина про продовження співпраці підкріплюється проходженням сертифікації у сфері безпеки рішення TRANSENIX у Visa та MasterCard. Отримання ліцензії такого типу – складний процес, який змогли пройти лише 5 компаній із схожою технологією з Європи. Це також перша команда у всій Україні, яка змогла отримати подібний сертифікат.

Досягнення TRANSENIX показує стрімкий розвиток усієї фінтех сфери України. СЕО стартапу Андрій Аушев вже прокоментував подію: “З підтримкою фінтех фонду N1 компанія розраховує найближчим часом вийти на ринок та показати переваги Tap to Phone українцям. Це гнучкий та зручний спосіб прийому платежів, завдяки якому кожен власник малого та мікробізнесу зможе масштабуватись та розпочати роботу не використовуючи класичний термінал для безконтактної оплати”.

У чому переваги рішення безпосередньо від TRANSENIX

Інтегрована технологія Tap to Phone дозволить використовувати планшети або сучасні телефони як класичні термінали, які беруть оплату від клієнтів. Здійснити транзакцію можна буде без завантаження окремого програмного забезпечення для покупців. Доступні електронні гаманці, NFC та класичні пластикові картки.

Як працює сама технологія, наочно можна подивитися у відео. Якщо коротко:

  1. Продавець повинен вказати суму покупки клієнта у спеціальному додатку.
  2. Після цього клієнт може прикладати картку або скористатися смартфоном із NFC.
  3. Оплата проходить, і обробний банк повідомляє про результат прямо у додатку.
  4. Після цього продавець може відправити електронний чек або QR-код на нього до месенджера або на електронну пошту покупця.

На відміну від інших рішень на ринку, найчастіше західних, TRANSENIX пропонує можливість всього за один клік буквально збільшити кількість підлеглих терміналів у кілька разів. Це революційна можливість масштабування для малого бізнесу, який зіткнувся з великою кількістю клієнтів та наймом нового персоналу.

На додаток до цього адміністрація бізнесу отримує можливість моніторити та контролювати статистику з аналітикою продажів. Це ще один спосіб знайти свої слабкі місця та ефективніше здійснювати управління підприємством. З клієнтами також всередині програми можна взаємодіяти шляхом заготовлених відповідей на популярні запитання. Історія транзакції також зберігається. TRANSENIX з Tap to Phone легко інтегрувати в інші екосистеми, що також є перевагою.

СЕО фінтех фонду N1 Нікіта Ізмайлов пишається результатом роботи команди TRANSENIX. Це велика праця, особливо в умовах воєнних дій, пройти сертифікацію таких гігантів, як VISA і MasterCard. У разі успіху планується подальша інтеграція системи на західні ринки із підключенням активної підтримки від фонду N1. На сьогоднішній день подібні технології вже інтегрують Apple, Revolut, Google та інші.

Чому в США набирає популярності технологія Tab to Pay: приклади використання

Технологія має основну цінність для власників малого, середнього та мікро бізнесу. Власники пекарень, кав’ярень, кафе, сувенірних крамниць та острівців з товарами у торгових центрах зможуть швидше і простіше розраховуватись із клієнтами. Це дешевше за класичні термінали і в рази зручніше використання каси. Гнучке управління та швидке розгортання на новий бізнес – також переваги технології та можливості у масштабуванні.

Серед найбільш відомих компаній як приклад можна навести Amazon, які створили власний Amazon Pay для швидкої безконтактної оплати. Збільшення попиту таку оплату пов’язані з тим, що раніше використовувати термінали і безконтактні карти хотіли лише 3% користувачів. Одні не знали, як керувати обладнанням, інші не довіряли новим рішенням, а треті просто не змогли знайти місце, де їх погодилися б так обслуговувати. У разі України та TRANSENIX рішення є не лише легко інтегрованим у нові системи, а й затребуваним. Користувачі звикли до змін на ринку та охоче їх приймають.

У США також працює система Stax, що пропонує аналогічний функціонал для великих та середніх рітейлерів. Це можливість заощадити на придбанні класичних терміналів. Інтерес до нової технології виявляють і власники малого бізнесу, наприклад, магазини при заправках, вуличні мінімаркети, доставка їжі.