Підлаштовуємо можливості під свої бажання із кеш-кредитом

Побажання, щоб можливості відповідали бажанням, актуальне в усі часи. Людині властиво збільшувати свої запити зі зростанням фінансового достатку. У кожного поняття високої вартості та достатку свої, суто суб’єктивні. Проте всі погоджуються, що забагато грошей не буває. І за будь-якого рівня статків і доходів можна зіткнутися з гострим дефіцитом вільних грошей. У такому випадку можна взяти кредит готівкою у банку за однією з найбільш популярних програм кредитування фізичних осіб.

Не довіряєте кредитам? А якщо їх видає державний банк, а умови прозорі та зрозумілі? На додаток можна наперед самостійно розрахувати відсотки та суми регулярних платежів. Вже краще? Тоді розберемося детальніше з пропозицією від Ощадбанку.

Що таке кеш-кредит і кому він потрібен?

Судячи з назви, кеш-кредит — це банківська позика у готівці чи безготівці, яку можна відразу інвестувати за такими напрямами:

  • купівля нерухомості — найпростіша альтернатива іпотеці, що не потребує власного внеску, застави;
  • купівля авто — якщо до бажаної комплектації не вистачає коштів, кеш-кредит врятує ситуацію;
  • оплата ремонту — придбання будівельних матеріалів, встановлення вікон, дверей, систем опалення без навантаження на сімейний бюджет;
  • оплата лікування — послуги стоматолога, протезування, оздоровлення та інші процедури, спрямовані на відновлення здоров’я;
  • сплата за навчання в Україні і за кордоном.

Подаючи заявку на кеш-кредит можна взагалі не пояснювати, для чого знадобилися кошти, проте у більшості випадків це в інтересах позичальника. Ощадбанк пропонує знизити відсоткову ставку з 56% до 44% за наявності підтверджувальних документів щодо цільового використання коштів у разі придбання нерухомості, автомобіля, оплати ремонту чи лікування. Квитанції та виписки потрібно надати протягом 25 днів з моменту отримання кредиту.

Кредит без черги: як отримати?

Подати заявку на кредит готівкою може будь-який громадянин України віком від 21 до 65 років разом із посвідченням особи та довідкою про доходи з місця роботи. Банк перевірить платоспроможність потенційного позичальника та його кредитну історію.

Клієнти Ощаду можуть подати заявку на кредит через мобільний додаток. На сайті для всіх без виключення доступний онлайн-калькулятор послуги, за допомогою якого можна наперед розрахувати оптимальні умови позики — термін, загальну суму та величину кредитних платежів. Сплачувати кредит так само зручно і легко: у касі відділення банку, через термінали або Мобільний Ощад.

Нестача коштів — не проблема, якщо знаєш, куди звернутися. Обирайте надійного принципового кредитора та не відкладайте життя на потім!