Розшукуваний нардеп Козак задекларував орендоване житло в Білорусі

Депутат від фракції «Опозиційна платформа — За життя» Тарас Козак, якого підозрюють у держзраді разом із Віктором Медведчуком, задекларував проживання в Білорусі.

У своїй декларації він вказав, що орендує житло, за яке заплатив 1 319 291 гривню. Також він вказав, що 31 травня продав у Білорусі валюту на суму 1 340 873 гривні.

Раніше соратник Козака Медведчук стверджував, що нардеп перебуває у Білорусі на лікуванні, проте Верховна Рада не отримувала його лікарняний. Інформацію про нібито лікування спростовувала і генпрокурор Ірина Венедіктова

«У нас оперативна інформація інша», — говорила вона.

У лютому Рада національної безпеки та оборони включила Медведчука та його дружину Оксану Марченко в санкційний список за фінансування тероризму. Туди ж потрапили Козак з цивільною жінкою Наталією Лавренюк. Рішенням РНБО президент також фактично заблокував діяльність трьох телеканалів – 112, Newsone та ZIK, які записані на Козака.

Козаку досі не обрали запобіжний захід. Прокурори та слідчі планують просити суд про взяття підозрюваного під варту з альтернативою внесення застави у розмірі 300 млн гривень.

Джерело: Розшукуваний нардеп Козак задекларував орендоване житло в Білорусі