НАБУ збирається вручити Степанову підозру в розкраданні бюджетних грошей, – ЗМІ

Національне антикорупційне бюро України підозрює вже звільненого ексміністра охорони здоров’я Максима Степанова в розкраданнях на медичних закупівлях та бюджетному фінансуванні трансплантології.

Про це повідомляє Telegram-канал “Шептун”.

З посиланням на джерела у МОЗ вказується, що сам колишній урядовець вже вилетів з України.

“Але навіть тікаючи, колишній міністр продовжує інтригувати. Степанов веде кампанію проти нових заступників Віктора Ляшка. Звільнені Шаталова та Іващенко відповідали за найбільш важливі для Степанова напрямки – закупівлі, міжнародне співробітництво, трансплантацію. Заміна їх на людей Ляшка означатиме розкриття більшості Степановских схем в міністерстві”, – мовиться у повідомленні.

Також зазначається, що начебто піар-менеджер колишнього голови МОЗ Вадим Арістов “намагається на старті дискредитувати нових заступників міністра” – аби попередник пізніше міг пояснити появу компрометуючих фактів.

“Співрозмовники в парламенті повідомляють, що ані “Батьківщина”, ані “Опозиційна платформа – за життя” захищати ексміністра не збираються. Усі обіцянки Степанова з розподілу бюджетних потоків в потрібні кишені більше нічого не варті”, – резюмується у повідомленні.

Нагадаємо, Верховна Рада відправила у відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова 18 травня.

Раніше Степанов підбив підсумки роботи в МОЗ і розповів, чим займеться найближчим часом.