Сергій Паладій — депутат Київради захопив землю у Києві та постачає пісок заводу Ковальської

Захопив 2 гектари землі на березі Дніпра у Києві, перекрив доступ до води та займається нелегальним бізнесом. Депутат Київради Паладій незаконно видобуває пісок на вулиці Будіндустрії. Про це свідчать дані моніторингу громадських активістів ГО «Стоп корупції». Пісок з місця вивозять на завод Ковальської.

 

Депутат Київради захопив землю у Києві та постачає пісок заводу Ковальської
Незаконна точка видобутку на Видубичах Фото: СтопКор

«За нашими даними, 2 гектари землі на березі Дніпра захопив депутат Київради Паладій. Саме з ним пов’язують цю точку. На місці під час моніторингу ми зафіксували баржу, купи піску та вантажівки, які забирають копалини і везуть на завод імені Ковальської», — зазначив правозахисник «Стоп корупції» Роман Литвин.

 

Депутат Київради захопив землю у Києві та постачає пісок заводу Ковальської
Завод Ковальської купує крадений пісок. Фото: СтопКор.

Додамо, що депутата Київради Сергія Паладія, за даними «СтопКору», виключили зі складу фракції «Батьківщина» за систематичне порушення положень партії. Про це йдеться у рішенні Київської міської організації політичної партії ВО «Батьківщина» від 25 листопада 2019 року. За інформацією журналістів, Сергія Паладія не буде у списах політсили на прийдешніх місцевих виборах.

Точку на Видубичах викрили у березні цього року. Як вдалося довідатися «СтопКору», протиправний бізнес «кришує» депутат Київської міської ради Сергій Паладій. Активісти і поліцейські помітили його на «точці», де браконьєри захопили у заручники одного із правозахисників. Що представник влади робив на місці злочину – пояснювати народний обранець відмовився.

Сергій Паладій – заступник голови комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту. Водночас він є директором ТОВ «ФІНІНТЕЛЕКТ – ПЛЮС», що належить Паладій Ірині Миколаївні та заробляє на вантажному річковому транспорті та видобутку піску, гравію, глин і каоліну.

Компанія Паладіїв фігурує у двох кримінальних справах. Одна з яких стосується податкових махінацій, а друга пов’язана із загибеллю машиніста буксира на робочому місці: тоді вибухнув паливний бак.